Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Svítící respirátor opravdu vznikne, Razer už shání testery Události

Svítící respirátor opravdu vznikne, Razer už shání testery

autor: Petr Kirs

Když v lednu americký výrobce Razer na prvním virtuálním veletrhu CES ukázal prototyp svíticího respirátoru, mnoho lidí si myslelo, že jde jen o vtip. Jenže tento herní gigant to myslí vážně, už nyní shání testery.

Podle serveru Windows Central by chtěl totiž Razer spustit prodej svítícího respirátoru ještě před Vánocemi. Nyní zveřejnil nové video, ve kterém diváky, aby pomohli s testováním produktu a vyladěním všech neduhů před oficiálním startem prodejů.

Zajímavé je také to, že se novinka přejmenovala. Původní Project Hazel nyní nese název Razer Zephyr. Sluší se nicméně podotknout, že už samotný prototyp byl na veletrhu CES tak vyladěný, že beta verze, která je určena pro testery, příliš mnoho změn nezaznamenala – jde vlastně o totožný produkt.

Razer Zephyr

 

Podle Razeru jde o „nejchytřejší masku na světě“. Většinu lidí zaujme na první pohled RGB podsvícení některých prvků masky, které je zde podobně jako u jednotlivého herního náčiní pouze na efekt. Ve skutečnosti ale toho Razer Zephyr umí daleko více. Navzdory kompaktním rozměrům má zabudovaný mikrofon a reproduktory, které dovedou zesílit hlas. Zapomeňte tedy na neidentifikovatelné bručení pod maskou, takhle vám na LAN party bude rozumět každý.

Část plastu je navíc průhledná, díky čemuž kdokoliv může sledovat vaše grimasy i s nasazenou maskou. Výrobce navíc počítá, že by se Razer Zephyr měl dodávat i se speciálním pouzdrem, které bude schopné masku sterilizovat ultrafialovým světlem. No… Není to vůbec špatný nápad.

Přesné datum zahájení prodeje zatím výrobce nestanovil a otálí i se zveřejněním informací o pořizovací ceně. Na další důležité detaily si tak budeme muset ještě počkat.

Project Hazel

 

Názory ostatních Geeků (2)

braien0 BRA

Dotaz

braien0 17. 8. 2021 19:11

Dobrý den mohu se zeptat kde jsem dá přihlásit k testování té nové masky

maliklukas99 MAL
maliklukas99 21. 8. 2021 12:15

@braien0: ty si myslíš jakože testovat se to bude na obyčejných lidech ? děláš si ***** ? ...testovat to budou youtubeři hlavně .. proč ? protože reklama ..

Máš něco na srdci?

nahoru