Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Tají se dech. Avatar: The Way of Water odhaluje krásy Pandory

Tají se dech. Avatar: The Way of Water odhaluje krásy Pandory

Události
LEGO® Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší_1070647186
LEGO® Avatar 75574 Toruk Makto a Strom duší
2 669 Kč 3 229 Kč
2 437 Kč 2 949 Kč
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)_160654751
Avatar: Frontiers of Pandora (PC)
1 487 Kč 1 799 Kč
LEGO® Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee_1202421406
LEGO® Avatar 75572 Jake a Neytiri: První let na banshee
1 280 Kč 1 549 Kč
autor: Saša Ševčík

Už pouhý měsíc a půl zbývá do chvíle, než se do kin přiřítí po letech odkladů pokračování nejvýdělečnějšího filmu historie. Aby nám čekání tvůrci trochu zkrátili, naservírovali nám nový úchvatný trailer.

I někteří skalní fanoušci vyčítali Jamesovi Cameronovi, že Avatara 2 kutí více než deset let. Z řad filmových kritiků dokonce zaznívaly hlasy, že po tak dlouhé době již nebude sága Jakea Sullyho a Neytiri nikoho zajímat. Čas naštěstí ukázal, že to není pravda a očekávání od pokračování s podtitulem The Way of Water jsou opravdu velká.  

Nejnovější trailer přitom dává tušit, že půjde stejně jako v případě jedničky o velkolepé dílo, které nám naservíruje strhující dobrodružství plné akce. A to i přesto, že hlavní námět zůstal v podstatě stejný. Ve filmu Avatar: The Way of Water se totiž po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu.

Nejnovější trailer k filmu Avatar: The Way of Water

Přestože nám filmaři v nejnovějším traileru ukázali pouze 2,5 minuty z výsledného filmu a snažili se opět neprozradit nic důležitého, už nyní je jasné, že obrazově bude nejnovější pojetí Pandory Pastvou pro oči. Technologie se samozřejmě za poslední dekádu, tedy od dob prvního dílu, značně posunuly, a tak jsou například vodní scenérie pastvou pro oči. Těšit se můžete podle všeho i na netradiční záběry, vodní sekvence jsou totiž snímány pod hladinou i nad ní. Dechberoucí jsou záběry na faunu i floru.

O tom, jak úspěšný film nakonec bude, rozhodne samozřejmě i dějová linka. O té nám toho tvůrci ale příliš neprozradili. Je jisté, že se Jake a Neytiri budou muset vydat za vodními kmeny, protože pouze tak mohou zvládnout novou hrozbu, kterou pro ně představují lidé. Prim přitom budou hrát i potomci obou ústředích postav a jejich spojení s pandorskou bohyní Eywou.

Premiéra filmu Avatar: The Way of the Water je naplánována na 15. prosince.

První zveřejněný trailer k filmu Avatar: The Way of Water

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru