Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Takhle bude vypadat Polda 7. Vánoční verze bude zadarmo

Takhle bude vypadat Polda 7. Vánoční verze bude zadarmo

Události

Finální verze očekávaného titulu Polda 7, na jehož vznik se fanoušci skládali prostřednictvím crowdfundingové kampaně, vyjde až příští rok na podzim. Už letos před Vánocemi ale tvůrci ze studia Zima Software zveřejní speciální demoverzi. A ta bude zadarmo.

„V neděli 20.12.2020 v 8:00 bude vycházet demoverze nového Poldy 7. Bude ke stažení na našich stránkách zdarma a bude určen pouze pro operační systém Windows. V jejím rámci bude mít hráč možnost odehrát první scénu, která bude v plné verzi sloužit jako tutoriál, ale v demoverzi si ji bude moct zahrát bez nápovědy,“ prohlásil Petr Svoboda ze Zima software.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

 

Síň slávy přímo ve hře

Prozradil také, že hráčovi bude následně umožněno se projít po několika dalších pozadích. „V těchto pozadích bude ukryto tajné heslo, se kterým bude spojena soutěž. Kdo z hráčů najde heslo jako první, vyhraje hlavní cenu této soutěže a tou bude Umístění jeho karikatury v síni slávy v plné verzi Poldy 7,“ navnadil hráče Svoboda.

Podle něj pak další hráči v pořadí budou odměněni limitovanou edicí a hracími kartami Polda. Všichni, kdo heslo najdou do 31.1.2021, budou zařazeni do slosování o další dvě limitované edice hry Poldy 7. Průběžné informace o soutěži a vydání se budou hráči dozvídat na facebookových stránkách Poldy.

V sedmém díle se společně s Poldou vydáme na Celebritycon, setkání největších celebrit světa. Zde budeme muset vyřešit případ tajemného mimozemského stroje. Vydání hry je naplánováno na říjen 2021.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vánoční verze Poldy 7

 

Hráči poslali přes milion

Polda je v Čechách a na Slovensku velice populární počítačová hra. Má za sebou již šest dílů, ten zatím poslední vyšel v roce 2014, první v roce 1998. Za tu dobu si tato série získala řadu fanoušků, kteří s ní prožili více než dvacet let. Jde o detektivní příběhy, které řeší potrhlý Pankrác, jehož dabingu se bravurně ujal komik Luděk Sobota. I další role jsou nadabovány populárními českými osobnostmi.

Že je o chystanou sedmičku velký zájem, bylo patrné již letos v létě, kdy hráči poslali na dokončení hry prostřednictvím serveru Hithit 1 437 011 Kč, což je obrovský úspěch. Celkově mimochodem přispělo 1209 lidí. Někteří z nich dokonce poslali i bezmála 50 000 korun. Tvůrci kampaň podpořili originálními odměnami. Kromě pizza párty s autory například i sběratelskými předměty či možností nadabovat vlastní postavu či dokonce vytvořit postavu přesně podle přání přispěvatele.

Upoutávka na Poldu 7

Názory ostatních Geeků (3)

hegi1993 HEG

Chyba v textu

hegi1993 17. 12. 2020 12:04

Datum vložení dema je 20.12 ne 21. Podle textu na officialním webu tedy

Jaromír Möwald - CZC JAR
Jaromír Möwald - CZC 20. 12. 2020 15:02

@hegi1993: Opraveno, díky.

Mark-Tech MAR

TEST

Mark-Tech 30. 8. 2021 20:08

Sám jsem tester a hra je skvělá ps v titulkách jsem jako MARK.TECH

Máš něco na srdci?

nahoru