Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Takhle se žádá o práci, režisér si nechal useknout hlavu

Takhle se žádá o práci, režisér si nechal useknout hlavu

Události
Kniha Smrtící tajnosti_1159711762
Kniha Smrtící tajnosti
363 Kč 399 Kč
Komiks Death Note - Zápisník smrti, 1.díl, manga_657134791
Komiks Death Note - Zápisník smrti, 1.díl, manga
181 Kč 199 Kč
Figurka Darksiders - Death Mask 1/2_1740560476
Figurka Darksiders - Death Mask 1/2
1 239 Kč 1 499 Kč
autor: Stanislav Holý

Chystané pokračování filmové série Nezvratný osud bude režírovat duo Adam B. Stein a Zach Lipovsky. Ti se k nové práci dostali velmi netradičním způsobem, jeden z nich si nechal useknout hlavu.

Hned na úvod se sluší zmínit, že o filmu Nezvratný osud 6 (v originále Final Destination 6) se toho zatím moc neví. Jisté není, kdy vyjde, jaká bude přesně zápletka a otazník visí také nad hereckým obsazením. Tvůrci nicméně práce na šestce již potvrdili a serveru The Hollywood Reporter se nyní podařilo získat některé pikantnosti ze zákulisí.

Když se vedení studia rozhodovalo, kdo usedne na režisérské křeslo, do užšího výběru se dostalo i výše zmiňované duo Adam B. Stein a Zach Lipovsky. Nutno podotknout, že oprávněně. Jejich snímek Město podivínů (Freaks) z roku 2018 totiž sbírá samé nadšené ohlasy a vysoká hodnocení.

Trailer k filmu Město podivínů z roku 2018

Nezvratný osud 6 si však dvojice nechtěla nechat za žádnou cenu vyfouknout nikým jiným. Během videohovoru přes Zoom s představiteli studia se opravdu snažili – skoro se chce říci, že takovýmto způsobem o práci ještě nikdo nikdy nežádal.

Během rutinního pohovoru totiž místo, odkud dvojice vysílala, zachvátily plameny. Ty se k úlevě ostatních účastníků videokonference podařilo naštěstí po chvíli uhasit. Když už si ale všichni mysleli, že to nejhorší je za nimi, zřítil se ze stropu ventilátor, který jednomu z režisérů useknul hlavu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Filmařské duo Zach Lipovsky (vlevo) a Adam B. Stein

Perfektně secvičené číslo

Ve skutečnosti samozřejmě nikdo nezemřel. Lipovsky a Stein pouze předvedli dobře secvičený kaskadérský kousek, který doplnili o předtočené záběry. Svým osobitým způsobem tak dali všem najevo, že hlavní myšlenku celé filmové série dovedou v šestce perfektně pozvednout. Nemáme totiž pochyb o tom, že Nezvratný osud 6 bude dozajista opět vyprávět příběh o tom, že smrti zkrátka nelze uniknout.

Skoro nás až mrzí, že tento netradiční pracovní pohovor už dávno nevisí někde na YouTubu, abychom se jím mohli pokochat všichni. Doufáme alespoň, že stejně originálně budou vybíráni také představitelé hlavních rolí pro chystaný snímek.

Nezvratný osud 5 měl premiéru již v roce 2011

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru