Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Takovou novinku od Razeru nikdo nečekal. Ale bohužel nesvítí Události
Razer Kishi, iOS Elektronické předplatné deníku Sport a časopisu Computer na půl roku v hodnotě 2173 Kč + O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
Razer Kishi, iOS
2 479 Kč 2 999 Kč
Razer Blade 15 Base Edition, černá O2 TV Sport Pack na 3 měsíce (max. 1x na objednávku)
Razer Blade 15 Base Edition, černá
41 314 Kč 49 990 Kč

Takovou novinku od Razeru nikdo nečekal. Ale bohužel nesvítí

autor: Petr Kirs

Společnost Razer se proslavila především výrobou špičkových herních periférií, počítačů, konzolí či mobilů. Nyní se ale bude na pultech obchodů uspět s úplně novým produktem, který má přispět především udržitelnosti životního prostředí.

To nejdůležitější hned na úvod – nesvítí. Přestože produkty od Razeru jsou pověstné tím, že mají velmi povedené podsvícení, tentokrát byste jakékoliv LED diody hledali marně. Novým produktem je totiž Razer Reusable Straw, tedy jak již anglicky hovořící čtenáři správně tuší opakovatelně použitelné brčko.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Razer se tedy s touto novinkou snaží přesvědčit hráče, aby dali doma i na cestách vale jednorázovým brčkům, především tedy těm plastovým. Místo toho mohou využívat produkt z kvalitní oceli s teleskopickou konstrukcí. Aby bylo pití co nejpříjemnější, je navíc vrchní strana opatřena silikonovým náustkem. Jde tedy o model, kdy je určen pro každodenní použití.

Výrobce se chlubí i tím, že brčko je 100% recyklovatelná. Na výrobu tedy nebyly použity žádné materiály, které by nějak zatěžovaly planetu. Kromě brčka za cenu 20 dolarů dostanete také čistící kartáček a cestovní pouzdro, do kterého se vejde brčko i s kartáčkem. Pouzdro je navíc opatřeno praktickou sponou, abyste jej mohli připnout snadno na batoh či tašku.

Výrobce zatím novinku nabízí pouze prostřednictvím předobjednávky na svých webových stránkách. Teprve zájem ze strany zákazníků rozhodne o tom, zda se nabídka Razer Reusable Straw ještě více rozšíří.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Názory ostatních Geeků (2)

avatar

Ok

NAGGER 4. 5. 2021 12:40

jako opožděnej Apríl docela dobrý :D

Klečková Tereza - ECH KLE

Paráda

Klečková Tereza - ECH 5. 5. 2021 7:29

Hned objednávám.

Máš něco na srdci?

nahoru