Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

telefon

 • Špičkový výkon, 5G i lepší výdrž. Jaká lákadla nabízí nový iPhone SE

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Apple přinesla na pulty obchodů iPhone SE ve třetí generaci. Ten nabízí proti svému předchůdci celou řadu vylepšení. Na jaké vychytávky se u něj můžeme těšit?

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  autor: Saša Ševčík

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  autor: Stanislav Holý

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Pestré barvy, atraktivní cenovka. Samsung ukázal vlajkovou loď ve fanouškovské edici

  autor: Saša Ševčík

  Dnes si odbyl premiéru chytrý telefon Samsung Galaxy S20 Fan Edition (FE). Jak již název napovídá, jde o letošní vlajkovou loď jihokorejského elektronického gigantu, která však byla předělána do speciální fanouškovské edice. Co od novinky můžeme čekat?

 • Nejlepší fotomobil se dočká vylepšené verze

  autor: Karel Dvořák

  Žebříčku nejlepších fotomobilů na světě kraluje v letošním roce Huawei P40 Pro, což je aktuální vlajková loď stejnojmenného výrobce. Na pultech obchodů by se však v nadcházejících týdnech měla objevit vylepšená verze, která bude ještě lepší.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Zrodí se bestsellery? Xiaomi láká na povedené smartphony

  autor: Karel Dvořák

  Už příští měsíc se začnou prodávat dva nové smartphony od společnosti Xiaomi s pořadovým číslem devět. Jde o modely Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9, které s ohledem na svou cenovku a nabízenou výbavu mají ambice stát se bestsellery.

 • Ničitel supertelefonů. OnePlus 8 Pro nemá větších slabin

  autor: Karel Dvořák

  Společnost OnePlus se snaží již několik let konkurovat těm nejlepším telefonům na trhu příznivými cenovkami. To by měl být i případ nového ničitele supertelefonů OnePlus 8 Pro, který na pulty obchodů přijde i v levnějším provedení bez slůvka Pro v názvu.

 • Apple všechny překvapil, v tichosti ukázal nový iPhone SE

  autor: Petr Kirs

  O levném iPhonu se šeptalo již delší dobu, nikdo ale vlastně nevěděl, kdy přijde a za kolik se bude prodávat. Společnost Apple ale nyní všechny překvapila, když bez jakékoliv tiskovky model s přídomkem SE představila.

 • Test: Jak fotí Huawei P40 Pro?

  Huawei P40 Pro je vychvalován až do nebes pro kvalitu svých fotoaparátů. Podle serveru DxOMark jde dokonce v současnosti se skóre 128 bodů o nejlepší fotomobil na trhu. Právě proto jsme se rozhodli vyzkoušet, co novinka skutečně umí v praxi.

 • Test: Jak fotí Honor 20 Pro?

  autor: Petr Kirs

  Ještě v loňském roce šlo o jeden z nejlepších chytrých telefonů na trhu. Model Honor 20 Pro má nicméně nabídnout uživatelům co i v letošním roce, obzvláště co se kvality fotoaparátů týče. Stále se totiž drží na předních příčkách serveru DxOMark.

nahoru