Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

televizor

 • Televizor jako obraz. Ukáže ztracené poklady světového malířství

  autor: Stanislav Holý

  I když jsou galerie zavřené, můžete si unikátní uměleckou výstavu užít z pohodlí domova. Projekt zvaný Missing Masterpieces si klade za cíl ukázat na televizorech The Frame od Samsungu ztracené poklady světového malířství.

 • Recenze: Samsung QE55Q700T – jemný 8K obraz levně

  autor: Saša Ševčík

  Je to luxusní televizor, ale zároveň láká na atraktivní cenovku. Jak jdou tyto dvě informace dohromady? Společnost Samsung se totiž se sérií Q700T snaží nabídnout 8K rozlišení i u cenově dostupnějších modelů.

 • Recenze: Samsung The Serif – pro milovníky designu

  autor: Saša Ševčík

  Model Samsung The Serif je jedním z nejhezčích televizorů letošního roku, svým vzhledem rozhodně zaujme na první pohled. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, jihokorejský elektronický design navíc tento model vyladil do nejmenších detailů.

 • Rolovací smartphony od LG se odhalují na patentových návrzích

  autor: Karel Dvořák

  Šéf společnosti LG Kwon Bong-seok se již dříve nechal slyšet, že jeho podnik pracuje na zcela novém mobilním telefonu, který bude mít rolovací obrazovku. Nyní se novinka vůbec poprvé odhaluje na patentových návrzích.

 • Žádné skládačky. Budoucnost patří podle LG rolovacím mobilům

  autor: Karel Dvořák

  Celá řada výrobců chytrých telefonů věří, že budoucnost patří skládacím mobilům s ohebnými displeji. Neplatí to ale v případě LG, tento podnik se totiž chystá již v příštím roce ukázat světu první smartphone s rolovacím displejem.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Západní Čechy přišly o DVB-T signál. Kdy čeká vypnutí zbytek republiky?

  autor: Petr Kirs

  Po koronavirové pauze se v Česku opět rozběhl přechod na DVB-T2 vysílání. To jinými slovy znamená, že se starší standard DVB-T chystá do důchodu. Definitivní konec první generace pozemního digitálního vysílání je naplánován na půlnoc 28./29. října.

 • Velký přehled: Jak se bude v Česku vypínat DVB-T signál

  autor: Petr Kirs

  Koronavirus zbrzdil v Česku přechod na nový televizní standard DVB-T2. To nic ale nemění na tom, že se první generace pozemního digitálního vysílání chystá do důchodu. Přinášíme velký přehled termínů, jak se bude DVB-T vysílání v tuzemsku ukončovat.

 • Zábava na čerstvém vzduchu. Samsung má TV a soundbar na zahradu

  autor: Petr Kirs

  Zvýšená odolnost proti vodě je dnes již samozřejmostí u celé řady chytrých telefonů. Společnost Samsung však takovouto přednost nabízí u nového televizoru a soundbaru. Díky tomu si lidé budou moci užít zábavu i na čerstvém vzduchu.

 • Recenze: Philips 55OLED854 – nechte světla hrát

  Prémiovými funkcemi i špičkovým obrazem se snaží uživatele zaujmout televizor Philips 55OLED854. Kromě tenkého designu vyniká například funkcí Ambilight, díky které je možné doslova nechat tancovat barvy i mimo televizor. Jak to funguje v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Recenze: LG 49SM8200PLA – jde to i levně

  autor: Saša Ševčík

  Výběr mezi televizory s cenovkou pod 15 000 Kč není zrovna kdovíjak rozmanitý. O to více překvapí, když se v této cenové kategorii objeví model, který svou obrazovou kvalitou nějak vyčnívá. To je i případ hlavního hrdiny dnešní recenze – modelu LG 49SM8200PLA.

nahoru