Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

televizor

 • Recenze: TCL 65C835 – pro filmové fajnšmekry

  autor: Karel Dvořák

  Zprostředkovat co možná nejlepší filmový zážitek se snaží televizor TCL 65C835. Před Vánocemi navíc tento model dramaticky zlevnil, což z něj aktuálně dělá jednu z nejzajímavějších voleb ke koupi.

 • 7 dní Samsung: Získejte elektroniku až o 15 % levněji

  autor: Petr Kirs

  Na koupi elektroniky od Samsungu patrně nebyla příhodnější doba. V rámci akce 7 dní Samsung totiž můžete na CZC.cz získat na desítky produktů slevu až 15 %, ušetřit tak klidně můžete i několik desítek tisíc korun.

 • Vánoční nadílka s Xiaomi. Soutěžte o voucher v ceně nákupu

  autor: Stanislav Holý

  Plánujete před Vánocemi nákup nějakého chytrého produktu? Potom byste se měli zaměřit na nabídku společnosti Xiaomi, soutěžit totiž můžete o voucher na další nákup v hodnotě původní objednávky.

 • Recenze: Philips 58PUS8506 – hraje všemi barvami

  autor: Petr Kirs

  Prémiovými funkcemi i špičkovým obrazem se snaží uživatele zaujmout televizor Philips 58PUS8506. Kromě tenkého designu vyniká například funkcí Ambilight, díky které je možné doslova nechat tancovat barvy i mimo televizor. Jak to funguje v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Recenze: Xiaomi Mi P1 – Android TV s rozumnou cenovkou

  autor: Stanislav Holý

  Během letošního léta se na tuzemském trhu zabydlel nový televizor Xiaomi Mi P1, který představuje levnou vstupenku do světa Android TV. Lákadel má přitom novinka daleko více, vybírat si je navíc možné z různých velikostí.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Televizor jako obraz. Ukáže ztracené poklady světového malířství

  autor: Stanislav Holý

  I když jsou galerie zavřené, můžete si unikátní uměleckou výstavu užít z pohodlí domova. Projekt zvaný Missing Masterpieces si klade za cíl ukázat na televizorech The Frame od Samsungu ztracené poklady světového malířství.

 • Recenze: Samsung The Serif – pro milovníky designu

  autor: Saša Ševčík

  Model Samsung The Serif je jedním z nejhezčích televizorů letošního roku, svým vzhledem rozhodně zaujme na první pohled. Jak si ukážeme v dnešní recenzi, jihokorejský elektronický design navíc tento model vyladil do nejmenších detailů.

 • Rolovací smartphony od LG se odhalují na patentových návrzích

  autor: Karel Dvořák

  Šéf společnosti LG Kwon Bong-seok se již dříve nechal slyšet, že jeho podnik pracuje na zcela novém mobilním telefonu, který bude mít rolovací obrazovku. Nyní se novinka vůbec poprvé odhaluje na patentových návrzích.

 • Žádné skládačky. Budoucnost patří podle LG rolovacím mobilům

  autor: Karel Dvořák

  Celá řada výrobců chytrých telefonů věří, že budoucnost patří skládacím mobilům s ohebnými displeji. Neplatí to ale v případě LG, tento podnik se totiž chystá již v příštím roce ukázat světu první smartphone s rolovacím displejem.

 • Západní Čechy přišly o DVB-T signál. Kdy čeká vypnutí zbytek republiky?

  autor: Petr Kirs

  Po koronavirové pauze se v Česku opět rozběhl přechod na DVB-T2 vysílání. To jinými slovy znamená, že se starší standard DVB-T chystá do důchodu. Definitivní konec první generace pozemního digitálního vysílání je naplánován na půlnoc 28./29. října.

nahoru