Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Thanos byl slabý čajíček. S kým se utká nový Ant-Man?

Thanos byl slabý čajíček. S kým se utká nový Ant-Man?

Události
Figurka Mini Co. Avengers: Endgame - Thanos_989204958
Figurka Mini Co. Avengers: Endgame - Thanos
817 Kč 989 Kč
661 Kč 799 Kč
Puzzle Ravensburger Marvel: Villainous - Thanos, 1000 dílků_831551500
Puzzle Ravensburger Marvel: Villainous - Thanos, 1000 dílků
330 Kč 399 Kč
LEGO® Marvel Super Heroes 76191 Rukavice nekonečna_220317660
LEGO® Marvel Super Heroes 76191 Rukavice nekonečna
1 652 Kč 1 999 Kč
autor: Stanislav Holý

Máte ještě v živé paměti, když parta těch lepších superhrdinů na světě vzdorovala Thanosovi? Tak to byl ještě slabý čajíček, jak nám ukáže nový padouch v chystaném filmů s Ant-Manem už příští rok.

Chystaný film, který bude mít premiéru 17. února příštího roku, se jmenuje Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Jak už samotný název napovídá, po boku mravenčího muže se objeví známá parťačka Wasp. Kochat se chystaným snímkem z Marvel Cinematic Universe můžeme díky čerstvě zveřejněnému traileru.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania se přiřítí do kin 17. února 2023

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Scott Lang alias Ant-Man a Hope Van Dyne alias Wasp

Posune hranice myslitelného

Scott Lang alias Ant-Man a Hope Van Dyne alias Wasp zavítají tentokrát do Říše kvant, kde je čeká hromada překvapení. Wasp budou ve snímku sekundovat její rodiče – Hank Pym a Janet. Tvůrci prozradili, že se celá parta střetně v Říši kvant s řadou podivných tvorů, které posunou hranice toho, co jsme doposud považovali za možné.

Slibují zároveň, že se můžeme těšit na velmi mocného „arcipadoucha“, který bude mocnější než Thanos. Už ten dal přitom Avengers pořádně zabrat a zasvěcení vědí, že se ho nepodařilo porazit bez ztráty kytičky. Hlavním protivníkem bude Kang Dobyvatel, který je schopný cestovat časem – vidět ho můžete i v samém závěru traileru, byť jen na malou chvíli.

Celovečerní film Ant-Man and the Wasp: Quantumania by měl odstartovat pátou fázi Marvel Cinematic Universe. Pokud se už nyní nemůžete dočkat, vězte že před únorovou premiérou přijde očekávané pokračování Black Panthera s podtitulem Wakanda nechť žije, které naopak uzavře čtvrtou fázi Marvel Cinematic Universe. Premiéra je plánována na 10. listopadu.

Film Black Panther: Wakanda nechť žije bude mít premiéru 10. listopadu 2022

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru