Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
The Sims 4 bude zadarmo. Napořád

The Sims 4 bude zadarmo. Napořád

Události
The Sims 4: Roční období (PC)_230094468
The Sims 4: Roční období (PC)
826 Kč 999 Kč
The Sims 4: Ekobydlení (PC)_1117931491
The Sims 4: Ekobydlení (PC)
867 Kč 1 049 Kč
The Sims 4: Střední škola (PC)_1759609665
The Sims 4: Střední škola (PC)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Saša Ševčík

Pokud jste ještě neokusili přednosti simulátoru reálného života The Sims 4, měli byste zbystřit. Hru totiž budete moci získat úplně zadarmo.

Na tituly, které je možné získat zadarmo, upozorňujeme na GEEK magazínu pravidelně. V drtivé většině případů jde však o hry nabízené bezplatně v rámci různých akcí. To však není případ dnešního článku. Electronic Arts (EA) se totiž rozhodlo, že ze základní verze The Sims 4 vytvoří free-to-play titul.

Stane se tak už 18. října. Od tohoto dne bude možné zadarmo stahovat tento populární simulátor života pro počítače s Windows, Mac a zároveň i pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox On a Xbox Series S|X.

Upoutávka na hru The Sims 4

Zkrátka nepřijdou ani uživatelé, kteří si hru již zakoupili. Pro všechny jedince, kteří si The Sims 4 pořídili nebo pořídí před 17. říjnem, má EA připravený bonus ve formě Desert Luxe Kitu. Tento balík vylepšení přidá do hry nové položky.

Sluší se také podotknout, že EA má dobrý důvod, proč dává The Sims 4 zadarmo. Má tak šanci výrazně rozšířit řady fanoušků, což je zrovna u tohoto titulu klíčové. Čtyřka totiž má celou řadu datadisků, které jsou pro plné využití nezbytné. A za ty si již tvůrci nechají zaplatit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

The Sims 4

Na co se mohou hráči těšit?

Již čtvrté pokračování oblíbeného simulátoru běžného života, který vám přinese nové nástroje pro tvorbu jedinečného vzhledu, stylu, osobnosti a dovedností jednotlivých simíků. Značného vylepšení se dostalo i editoru staveb, který je nyní daleko jednodušší na ovládání.

Tato verze hry nabídne uživateli živé okolní čtvrti, které žijí vlastním životem a nabízejí velké možnosti navázání mezilidských vztahů. Úplně poprvé mohou simíci pociťovat a vyjadřovat velké množství emocí co vedou k nejrůznějším emotivním stavům. Hra je určena pro hráče od 12 let.

Mezi jeden z primárních úkolů patří i stavba domu na velkém množství nabízených pozemků. Vyberte s proto, kde chcete svou simáckou rodinu ubytovat a pomozte jim s navržením stylově a moderně zařízené domácnosti. Navazujte kladné vztahy s okolními sousedy a vyrazte s nimi například do některého městského parku nebo do jiných míst určených pro trávení volného času. Při účasti na nejrůznějších akcích nebo dosažení úspěchu budete získávat bohaté odměny, které Vám zpřístupní nové předměty, oblečení a další herní vlastnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

The Sims 4

 

Názory ostatních Geeků (2)

KybernetCZ KYB

Kdy termín zdarma The Sims 4

KybernetCZ 19. 9. 2022 18:01

Zdravím, kdy se vydal zdarma hra The Sims 4?

TSB_KILLER TSB
TSB_KILLER 22. 9. 2022 3:35

@KybernetCZ: 18 října, máte to v článku viz: Stane se tak už 18. října. Od tohoto dne bude možné zadarmo stahovat tento populární simulátor života pro počítače s Windows, Mac a zároveň i pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox On a Xbox Series S|X.

Máš něco na srdci?

nahoru