Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Produktové tipy

 • Sony představuje 4K TV pro náročné

  Sony představila dvě nové řady 4K HDR televizorů, které budou v rámci řady MASTER Series reprezentovat modely s nejlepším obrazem a funkcemi. AF9 OLED a ZF9 LED sice disponují rozdílnými zobrazovacími technologiemi a jinou cenovkou, přesto mají mnoho společného. Pojďme si je představit.

 • Adventní herní pecky

  I herní průmysl si potřebuje na chvíli oddechnout, takže se opět konec roku nese ve znamení klidu a pecky je potřeba vyšťourat pohrabáčem z popela za celý rok. Pár jsme jich ale ještě ve žhavých uhlících načapali a rádi vám je představíme.

 • Zařaďte na vyšší kvalt s novými SSD

  Pokud hledáte nejlevnější a nejsnazší způsob, jak zrychlit své PC, neexistuje lepší investice než vyměnit vrčící a pomalý plotnový disk za rychlý a tichý SSD disk. A proč nezačít rovnou s novinkami v našem sortimentu od značek GOODRAM a Toshiba.

 • Vánoční dárky na poště teď rychleji a pohodlněji

  Stačí jen kód, občanka je i na poště minulostí.

 • Kupte si grafiku od AMD a získejte hry zdarma

  Pozvedněte hraní na vyšší úroveň a získejte až tři hry zdarma při nákupu grafické karty nebo PC s grafikou AMD Radeon RX Vega, RX 590, RX 580 nebo RX 570. Zastavte nájezdníky z pekla v Devil May Cry 5, přežijte apokalypsu v Tom Clancy´s The Division 2 a dejte lekci zombíkům v Resident Evil 2

 • Nechte za sebe uklidit robotem od Xiaomi

  Robotický šikula od Xiaomi dokáže uklízet vaši domácnost až dvě a půl hodiny na jedno nabití a ovládat ho můžete pohodlně na dálku pomocí aplikace. A nepotřebuje k tomu ani kafe, ani pochvalu.

 • Epická ochrana displeje ve čtyřech variantách

  Zkušení majitelé mobilů, tabletů či laptopů českou značku Epico dobře znají. Kromě oblíbených pouzder, nabíječek či držáků v našem sortimentu nově najdete i jejich ochranná skla.

 • Vyčistěte si vzduch s Xiaomi

  Ani s dokonalým a pravidelným úklidem v domácnosti nezajistíte pro sebe i své blízké stoprocentně nezávadný vzduch. Od toho jsou tu chytré čističky vzduchu, které dokáží odfiltrovat chlupy, prach i bakterie během velmi krátké doby. Jedním z takových šikulů je i Mi Air Purifier 2S od Xiaomi.

 • Upgradujte svůj herní arzenál s Microsoft XBOX ONE X

  Získejte nejvýkonnější herní zařízení na trhu se slevou 3 000 Kč, pokud nám přinesete svou starou konzoli. Ano, tu zaprášenou krabici, na kterou se vám pod televizí už stejně jen práší. Díky naší akci s firmou Microsoft si už dnes můžete užívat nabušenou 4K HDR konzoli XBOX ONE X za 9 990 Kč.

 • Získejte peníze zpět s Canonem

  Proč čekat na Vánoce, když si můžete svůj fotografický arzenál vybavit novými kousky od renomované firmy Canon už teď a přitom získat zpět až 7 500 Kč za váš nákup v rámci dvou speciálních akcí.

Nahoru