Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Trilogie Grand Theft Auto opravdu vznikne. Tady je další dílek do skládačky

Trilogie Grand Theft Auto opravdu vznikne. Tady je další dílek do skládačky

Události
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
826 Kč 999 Kč
578 Kč 699 Kč

Tvůrci ze společnosti Take-Two Interactive jsou zatím na slovo skoupí a nechtějí prozradit nic o remasteru starších dílů série Grand Theft Auto. Nových indicií o tom, že vylepšená trilogie opravdu vznikne, je nicméně stále více.

Aktuálně se například objevil v databázi jihokorejské ratingové komise zápis právě o remasteru Grand Theft Auto. Přední zahraniční herní servery se tak nyní vcelku po právu shodují, že jde o další stopu toho, že trilogie skutečně brzy vyjde. V minulosti se totiž právě databáze jihokorejské ratingové komise ukázala být spolehlivým zdrojem informací.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Takto vypadalo GTA: Vice City z roku 2002

V zápisu se o novince mluví jako o Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, podepsána je pod ní společnost Take-Two Interactive. Jediným dalším vodítkem je informace o tom, že titul je určen pouze pro dospělé hráče. I to ale stačí k tomu, abychom si dali dvě a dvě dohromady – trilogie GTA opravdu vznikne.

Otazník zatím visí nad tím, kdy se tak stane. Podle serveru Kotaku jsou ale práce na trilogii téměř hotové, vyjít by tak měla ještě letos. Redaktoři renomovaného serveru se odvolávají na zdroje přímo z herního studia.

Trilogie se má týkat GTA 3, Vice City a San Andreas, trojlístek těchto legendárních titulů by měl být postaven na Unreal Enginu. Údajně se dočkáme i mixu staré a nové grafiky. Zajímavé je také to, že trilogie by měla pocházet od skotské pobočky Rockstar Dundee, která se podílela i na vývoji GTA V pro PlayStation 5 a Xbox Series S|X.

Na oficiální potvrzení tvůrců o existenci Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition si ale budeme muset ještě počkat…

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru