Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Trojlístek špičkového pracovního náčiní od Logitechu. Řada MX má nástupce

Trojlístek špičkového pracovního náčiní od Logitechu. Řada MX má nástupce

Události
Logitech MX Mechanical Mini, CZ, grafitová_1192425539
Logitech MX Mechanical Mini, CZ, grafitová
Produkt není určen k prodeji.
Logitech MX Master 3S, grafitová_1153687030
Logitech MX Master 3S, grafitová
2 065 Kč 2 499 Kč
1 817 Kč 2 199 Kč
Logitech MX Mechanical, CZ, grafitová_1300543551
Logitech MX Mechanical, CZ, grafitová
Produkt není určen k prodeji.

Periferie řady Logitech MX jsou pravidelně hodnoceny jako nejlepší pracovní nástroje k počítači. Nyní přichází na trh nová řada – myš MX Master 3S a bezdrátové klávesnice MX Mechanical a MX Mechanical Mini.

„Je zde rostoucí komunita softwarových vývojářů, kteří si oblíbili mechanické klávesnice, když začali hrát hry, a nyní chtějí zažívat stejný pocit přesnosti ovládání i u profesionální pracovní stolní klávesnice,“ říká Tolya Polyanker, vedoucí oddělení MX Series pro kreativitu a produktivitu společnosti Logitech. „MX Mechanical v sobě spojuje to nejlepší z obojího – zkušenosti společnosti Logitech s výrobou herních klávesnic a charakteristické vlastnosti řady MX Master.“

Představení pracovního náčiní Logitech MX

Klávesnice MX Mechanical a MX Mechanical Mini nabízejí nejnovější generaci nízkoprofilových mechanických spínačů. Díky spínačům Tactile Quiet (Brown) se jedná vůbec o nejtišší mechanické klávesnice Logitech, které přinášejí úžasně uspokojivý hmatový vjem při psaní. Na vybraných trzích jsou k dispozici také varianty se spínači Clicky (Blue) a Linear (Red). Klávesnice mají kvůli optimalizaci periferního vidění dvoubarevné hmatníky kláves. Chytré podsvícení se šesti volbami automaticky upravuje jas podle okolního světla a vypíná se, když není zapotřebí, aby se šetřila energie baterie.

Myš MX Master 3S je navržena tak, aby líp uspokojila potřeby náročných tvůrců. Má optický snímač s rozlišením 8 000 DPI, který dokáže pracovat na většině povrchů, včetně skla, a nabízí urychlení práce na monitorech s vysokým rozlišením. Ve srovnání s myší MX Master 3 je nyní klikání tlačítek o 90 % tišší při zachování stejně uspokojivého pocitu přesnosti, což díky omezení rušivých zvuků podporuje lepší soustředění na práci.

Tato myš je vybavena také elektromagnetickým kolečkem MagSpeed, které umožňuje rolovat rychlostí až 1 000 řádků za sekundu, bočním rolovacím kolečkem pro rychlejší horizontální navigaci a unikátním ergonomickým tvarem vytvořeným pro dlouhé hodiny pohodlné práce.

Logitech MX Master 3S

Nové produkty MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S jsou kompatibilní se softwarem Logi Options+ – nyní ve verzi Beta. Uživatelé si můžou přizpůsobit jednotlivá tlačítka, používat předdefinované nebo vytvářet vlastní profily pro konkrétní aplikace, nastavovat rychlost snímání, volit efekty podsvícení a další funkce optimalizace preferovaného způsobu práce. Všechny tři produkty disponují bezdrátovými technologiemi Bluetooth i Logitech Logi Bolt pro spolehlivé a bezpečné připojení i v prostředí se silným bezdrátovým provozem. Lze je připojit až ke třem různým zařízením a jsou kompatibilní s různými operačními systémy, včetně Windows, macOS, iPadOS, Android, Chrome OS a Linux.

Všechny výrobky Logitech, včetně MX Mechanical, MX Mechanical Mini a MX Master 3S, jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální. Když koupíte výrobek od společnosti Logitech, máte jistotu, že jeho uhlíková stopa se snížila na nulu, a to díky podpoře lesnictví, obnovitelných zdrojů energie a klimatických komunit usilujících o snižování emisí uhlíku.

Cena klávesnice MX Mechanical je 4499 Kč, klávesnice MX Mechanical Mini 4199 Kč a myši MX Master 3S 3199 Kč.

Logictech MX Mechanical a MX Mechanical Mini

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru