Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Týden herních slev je tady! Bulánci 2.0 vykopli na Czech & Slovak Games Week

Týden herních slev je tady! Bulánci 2.0 vykopli na Czech & Slovak Games Week

Události
Polštář Bulánci - Červený_1009548508
Polštář Bulánci - Červený
Produkt není určen k prodeji.
Karetní hra Bulánci - Speciální jednotky_292239426
Karetní hra Bulánci - Speciální jednotky
363 Kč 439 Kč
Polštář Bulánci - Zelený_1513681520
Polštář Bulánci - Zelený
371 Kč 449 Kč
autor: Petr Kirs

Na platformách Steam a GOG odstartoval v pondělí týden plný slev, který je věnován českým a slovenským tvůrcům. Hráčům se na Czech & Slovak Games Week představují v beta verzi také Bulánci 2.0.

Czech & Slovak Games Week se koná od 14. do 21. listopadu, zapojilo se do něj více než 100 tuzemských a slovenských herních studií. Český a slovenský týden her se na Steam vrací mimochodem již potřetí, a to opět k příležitosti státního svátku 17. listopadu.

„Unikátní událost Czech & Slovak Games Week je primárně zaměřená na slevy her z lokální produkce na různých platformách, součástí jsou však i doprovodné akce jako představení chystaných her, či autorské hraní s výkladem detailů o vývoji dané hry,“ lákají tvůrci na slevový týden.

Celkem se do něj zapojilo přes 230 her od 106 vývojářských studií, u některých dosahují slevy až 80 %. Kompletní nabídku zlevněných her a dalšího obsahu naleznete zde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Czech & Slovak Games Week probíhá od 14. do 21. listopadu

Bulánci 2.0 jsou tady!

A co ony zmiňované akce a připravované hry? Na Steamu jsou již nyní k mání Bulánci 2.0 v beta verzi, je to vůbec poprvé co si novou verzi očekávaného českého titulu můžete zahrát. K mání jsou rovnou tři předělané retro mapy z původní hry, konkrétně Pohádka, Továrna a Disco.

Staronové prostředí pro bulánčí masakr doprovodí premiérová dvojice herních režimů, a to hra na týmy a boj o vlajku. Na fanoušky bulánčích příběhu čeká virtuální kronika, která přiblíží začátek ikonického polštářového univerza.

Herní ukázka z Bulánků 2.0

Tvůrci slibují, že obsah bude postupem času bobtnat. V plné hře, která vyjde ve druhé polovině příštího roku, nebudou chybět zbrusu nové úrovně, mechanismy ani příběhová kampaň. Už v prosinci navíc hráčům s předběžným přístupem přibude balíček nových map pro stávající prostředí a co nejdříve vyjde i online multiplayer. V budoucnu se také mohou těšit na brutal mod, který do hry vrátí krev a drsnější scény.

„Obsah hry budeme neustále rozšiřovat, ale nechceme prozrazovat všechno. V průběhu vývoje jsme naplánovali milníky, kdy do hry přibydou nová prostředí, zbraně, úpravy nebo nové kapitoly z historie,” vysvětluje Jaroslav Wagner. Našim fanouškům jsme velmi vděční, že umožnili hře vzniknout, takže jim chceme přinášet stále něco nového a čekají je různá překvapení,” přislíbili tvůrci.

Více se o Buláncích 2.0 dozvíte v našem dřívějším článku.

Bulánčí poezie: Kdo se směje naposled

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru