Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Události

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů ovládl nový přístroj

  autor: Saša Ševčík

  Není to Xiaomi, Asus ani OnePlus. Žebříčku těch nejvýkonnějších mobilů s operačním systémem Android kraluje společnost vivo a její smartphone iQOO 7. Vyplývá to z aktuálního reportu AnTuTu, který pravidelně srovnává výkon jednotlivých telefonů.

 • GTA V hlásí miliony nových hráčů. A chystá se vylepšená verze

  autor: Stanislav Holý

  Videohra Grand Theft Auto V je na trhu již bezmála osm let. I když by už většina takto starých titulů skončila v propadlišti dějin, otevřený svět a on-line režim v GTA V láká stále nové hráče. Jen v letošním roce jich přibyly miliony.

 • Netflix odstartuje týden pro GEEKy. A bude se na co těšit

  autor: Stanislav Holý

  Vypište si dovolenou, vymyslete omluvenky do školy, a hlavně vezměte ovladače do ruky. Netflix totiž oznámil, že již příští týden odstartuje týden zasvěcený GEEKům. A první indicie jasně ukazují, že se máme opravdu na co těšit.

 • Lady Dimitrescu se stala sexsymbolem. Tedy až na ten klobouk

  autor: Petr Kirs

  Zkraje května vyšlo nové dějství ze série Resident Evil. Pouhých pár týdnů stačilo na to, aby se lady Dimitrescu stala bez nadsázky novým sexsymbolem. Její zrádnou krásu kazí snad jen ten zpropadený klobouk, který může díky speciálnímu módu narůst do závratných rozměrů.

 • Novinky z Androidu 12 hezky pohromadě v jednom videu

  autor: Stanislav Holý

  V rámci letošní vývojářské konference Google I/O jsme se dočkali odhalení celé řady zajímavých novinek. Patrně tou nejzajímavější však bylo představení operačního systému Android 12. Co od něj můžeme čekat?

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chystá se definitivní tečka za Internet Explorerem

  autor: Petr Kirs

  Internet Explorer byl v době největší slávy nejpopulárnějším webovým prohlížečem na světě, v operačním systému Windows hraje už ale nějakou dobu druhé housle. Microsoft nyní oficiálně oznámil, kdy udělá za Explorerem definitivní tečku.

 • Kdo se vleče, neuteče! Bulánci znovu ožijí, hráči poslali přes dva miliony

  autor: Petr Kirs

  Pod náporem nejnovějších AAA titulů možná už někteří hráči zapomněli na dobu, kdy se proháněli se soupeři v uzavřených arénách s bokovnicí v ruce a stříleli na všechny polštáře okolo sebe. Legendární Bulánci by ale crowdfundingové kampani měli znovu ožít.

 • Špičkový fotoaparát a herní displej u mobilu. Češi ale mají smůlu

  autor: Petr Kirs

  Velmi zajímavý smartphone představila společnost Sharp, její nová vlajková loď Aquos R6 totiž spojuje to nejlepší ze světa herních telefonů a fotomobilů. Jedinou vadou na kráse je fakt, že s prodejem v Česku se nepočítá.

 • Apple Music nabídne HiFi. A bude zadarmo

  autor: Stanislav Holý

  Vymodlená novinka všech hudebních fajnšmekrů, kteří používají Apple Music se opravdu stane skutečností. Zástupci amerického počítačového gigantu oznámili, že nabídnou HiFi, tedy audio v prvotřídní, bezztrátové kvalitě.

 • Rambo míří do Call of Duty: Warzone

  autor: Saša Ševčík

  Jeden z nejznámějších akčních hrdinů zavítá už příští týden do titulu Call of Duty: Warzone. Tvůrci ze studia Activision totiž poodhalili, že se můžeme těšit na Ramba.

nahoru