Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Události

 • Ukáže se nová skládačka? Samsung odhalí novinky zkraje srpna

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Samsung již tradičně svolala velkou tiskovku na začátek srpna. Na ní bude ukazovat novinky pro předvánoční sezónu, detaily se ale výrobce zatím snaží udržet pod pokličkou. Na co se tedy můžeme těšit?

 • Intel není jediný. Apple prý nepočítá ani s AMD

  autor: Saša Ševčík

  Americký technologický gigant Apple na konci června potvrdil, že budoucí počítače bude nabízet s procesory z vlastní produkce. Jak se ale nyní ukazuje, vedení podniku údajně počítá i s vlastními grafickými kartami.

 • Elektronika do extrémních podmínek. Acer má novou řadu Enduro

  autor: Petr Kirs

  Společnost Acer se pochlubila novou produktovou řadou Enduro, která zahrnuje notebooky, tablety i hybridy. Společným rysem veškeré elektroniky z této řady je přitom vysoká odolnost, Enduro se hodí do extrémních podmínek.

 • Nové Áčko od Samsungu má líbivé křivky a velkou baterii

  autor: Karel Dvořák

  Ještě v průběhu července by se měla na pultech obchodů objevit čerstvá novinka společnosti Samsung. Chytrý telefon Galaxy A31 je typickým zástupcem střední třídy, zaujme především líbivými křivkami a velkou baterií.

 • Kdo si zahraje v nové Mafii? Češi se mohou těšit na Marka Vašuta

  autor: Petr Kirs

  Už na konci příštího měsíce vyjde očekávaná hra Mafia: Definitive Edition. Studio Hangar 13 nyní prozradilo, kdo si zahraje ústřední postavu Tommyho Angela. V české verzi to bude charismatický herec Marek Vašut. Ten daboval Tommyho i v původní hře.

 • Nejlevnějším 5G telefonem je Xiaomi POCO F2 Pro

  autor: Petr Kirs

  Tuzemští zákazníci budou moci od července využívat rychlý 5G internet. Sítě páté generace přitom nejsou výsadou pouze prémiových smartphonů, ale i vyšší střední třídy. Aktuálně nejlevnějším telefonem s 5G na českém trhu je POCO F2 Pro od Xiaomi.

 • Roztomilý pejsek propůjčil hlas mimozemšťanům v Halo Infinite

  autor: Stanislav Holý

  Je malý, roztomilý a šikovný – tak by se dal ve zkratce charakterizovat pejsek Buddy. Málokoho by tak napadlo, že tento mops bude stát za hlasy mimozemšťanů v chystaném pokračování série Halo, které ponese podtitul Infinite.

 • Většina prodejen Microsoftu se po koronaviru už neotevře

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Microsoft se rozhodla již v březnu uzavřít všechny své prodejny kvůli bezpečnostním opatřením souvisejícím s pandemií koronaviru. Jak se ale nyní ukázalo, většina z nich se již nikdy neotevře. Americký softwarový gigant totiž přehodnotil svoji prodejní strategii.

 • 14 her, které poběží na Xboxu Series X

  autor: Karel Dvořák

  Do oficiálního zahájení prodeje nového Xboxu Series X zbývá několik dlouhých měsíců. Společnost Microsoft však již nyní prozradila, se kterými tituly mohou hráči na nové generaci herní konzole počítat.

 • Věrná grafika a virtuální realita. Cyberpunk 2077 láká novým trailerem

  autor: Karel Dvořák

  Na vydání Cyberpunku 2077 si budeme muset počkat až do listopadu. Aby tvůrci fanouškům čekání alespoň trochu zkrátili, vydali nový trailer. Ten ukazuje kromě věrné grafiky především Braindance. Tedy jakousi podobu virtuální reality, která slouží k zábavě i vyšetřování.

nahoru