Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Události

 • Xboxu se daří skvěle, herní divize Microsoftu meziročně narostla o 50 %

  autor: Miroslav Václavík

  Microsoft informoval o svých výsledcích a manažeři z herní divize se mohou plácat po ramenou. Příjmy ve výši 3,53 miliard dolarů (přibližně 75 miliard korun) za uplynulý kvartál mluví jasně, při meziročním srovnání narostla divize o polovinu. To vše navzdory nedostatku dodávek konzolí Xbox Series X|S.

 • Apex Legends míří na mobily

  autor: Stanislav Holý

  Spekulovalo se o tom již delší dobu, nicméně nyní to tvůrci konečně oficiálně potvrdili. Jeden z nejpopulárnějších battle royale titulů současnosti – Apex Legends – zamíří na mobilní zařízení. Na co se můžeme těšit?

 • Studio CD Projekt Red přišlo kvůli Cyberpunku 2077 o stovky milionů

  autor: Stanislav Holý

  Po vlně kritiky na účet Cyberpunku 2077 se poprvé dozvídáme, jaký účet studiu CD Projekt Red hráči vystavili, když chtěli vrátit peníze za pořízení hry. Této nabídky totiž využily statisíce lidí, a tak nepřekvapí, že šlo o stovky milionů korun.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Super Mario dostane parťáka. Luigi míří do světa kostek

  autor: Saša Ševčík

  Na světě snad není herní nadšenec, který by neznal slavného instalatéra Maria. Koneckonců videohry s ním vycházejí už 35 let. LEGO jej dokonce loni přivedlo do reálného světa díky novým stavebnicím. A nyní přibude také Luigi.

 • Jde to i zadarmo. Xbox mění pravidla hraní

  autor: Petr Kirs

  Střílečky, strategické hry, fantastické MMORPG a další. Nově mají majitelé konzolí Xbox přístup k on-line hrám i bez nutnosti vlastnit účet Xbox Live Gold. To jinými slovy znamená, že si mohou multiplayerová klání užít zadarmo.

 • Sony zařadilo zpátečku. Herní obchod nezavře

  autor: Stanislav Holý

  Před pár týdny společnost Sony rozhodla, že uzavře obchod s hrami pro stařičký PlayStation 3 a pro kapesní konzoli PlayStation Vita. To vcelku pochopitelně vyvolalo nelibost mezi hráči. Nakonec je ale vše jinak, japonský herní gigant zařadil zpátečku.

 • Zkušený veterán Jeff Kaplan opouští Blizzard

  autor: Petr Kirs

  Devatenáct let. Přesně tak dlouhou dobu sloužil pro studio Blizzard zkušený veterán Jeff Kaplan, nyní však odchází. Vzhledem k tomu, že jde o duchovního otce střílečky Overwatch, nabízí se otázka: Co bude dál?

 • iPhone, iMac a iPad Pro. To vše bylo k vidění na tiskovce Applu

  autor: Stanislav Holý

  Hromadu novinek odhalila na své první letošní tiskovce společnost Apple. Nových produktů jsme se dočkali prakticky napříč celým portfoliem amerického počítačového gigantu. Dokonce nechyběl ani nový iPhone.

 • Spotify chce uspět s vlastním hardwarem. Jmenuje se Věc

  autor: Petr Kirs

  Spotify už nechce být označováno jako streamovací gigant, minulý týden se tento podnik rozhodl vstoupit na trh i s vlastním hardwarem. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Edge se kvůli dětem změní k nepoznání

  autor: Stanislav Holý

  Internetový prohlížeč Edge, který je nedílnou součástí operačního systému Windows, dostal nový dětský režim. Ten by měl zajistit vyšší bezpečnost našich ratolestí při procházení nejrůznějších webových stránek.

nahoru