Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Události

 • 14 her, které poběží na Xboxu Series X

  autor: Karel Dvořák

  Do oficiálního zahájení prodeje nového Xboxu Series X zbývá několik dlouhých měsíců. Společnost Microsoft však již nyní prozradila, se kterými tituly mohou hráči na nové generaci herní konzole počítat.

 • Věrná grafika a virtuální realita. Cyberpunk 2077 láká novým trailerem

  autor: Karel Dvořák

  Na vydání Cyberpunku 2077 si budeme muset počkat až do listopadu. Aby tvůrci fanouškům čekání alespoň trochu zkrátili, vydali nový trailer. Ten ukazuje kromě věrné grafiky především Braindance. Tedy jakousi podobu virtuální reality, která slouží k zábavě i vyšetřování.

 • Polda 7 je naprostý hit. Hráči se na něj složili za pár hodin

  autor: Petr Kirs

  Sedmý díl adventurní série Polda přeci jen bude. Legendární detektiv Pankrác v podání Luďka Soboty zaujal hráče natolik, že na vývoj poslali již více než 400 000 korun. Ty byly nutné k tomu, aby hra mohla skutečně vzniknout.

 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  autor: Petr Kirs

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

 • Velký den pro Apple, s vlastními procesory se vrací ke kořenům

  autor: Petr Kirs

  Počítače s logem nakousnutého jablka byly několik posledních let dodávány výhradně s čipy od Intelu. Tomu má být ale u další generace konec. Apple totiž dnes večer potvrdil, že vrací do hry vlastní procesory.

 • FIFA, Apex Legends či Star Wars. Na co bude lákat EA?

  autor: Petr Kirs

  Tento týden se konala akce EA Play Live 2020, na které tvůrci ze studia Electronic Arts nechali hráče nakouknout do jejich kuchařek. Kromě zvučných jmen jsme se dočkali i řady úplně nových titulů. Ale pěkně popořadě…

 • Cyberpunk 2077 se odkládá. Opět

  autor: Karel Dvořák

  Zamáčknout slzu musí všichni herní nadšenci, kteří netrpělivě očekávají vydání titulu Cyberpunk 2077. Vývojáři z CD Projektu RED dnes večer totiž opět posunuli prodejní premiéru tohoto titulu. Vánoce by měl přesto stihnout.

 • Zásadní zlom: S léčbou ADHD pomůže videohra

  Není žádným tajemstvím, že na videohry je někdy nahlíženo přes prsty. Řada rodičů si myslí, že tak jejich ratolesti pouze nesmyslně tráví volný čas. V tomto smýšlení ale nyní nastal zásadní zlom – první videohra byla úředníky doporučena jako lék.

 • Herní náčiní od Logitechu jde všem příkladem, bude informovat o uhlíkové stopě

  autor: Stanislav Holý

  Otázka dopadu uhlíkových emisí na životní prostředí je stále ožehavější. Právě proto se společnost Logitech jako první výrobce elektroniky rozhodla poskytovat u svých produktů transparentní informace o uhlíkové stopě.

 • Nejlepší fotomobil se dočká vylepšené verze

  autor: Karel Dvořák

  Žebříčku nejlepších fotomobilů na světě kraluje v letošním roce Huawei P40 Pro, což je aktuální vlajková loď stejnojmenného výrobce. Na pultech obchodů by se však v nadcházejících týdnech měla objevit vylepšená verze, která bude ještě lepší.

nahoru