Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Události

 • Ebooky Amazon Kindle dostaly šikovnou vychytávku

  autor: Karel Dvořák

  Z nové vychytávky se mohou radovat majitelé elektronických čteček Kindle od společnosti Amazon. Ty totiž nově mohou na zamčené obrazovce zobrazovat obálku knihy, kterou zrovna čtete.

 • Oculus zavádí bezdrátové VR hraní a 120Hz režim

  autor: Saša Ševčík

  Virtuální headset Quest 2 dostane celou řadu nových funkcí. Společnost Oculus totiž oznámila velkou aktualizaci, která přinese bezdrátové hraní PC her přímo v náhlavní soupravě, ale například také 120Hz režim.

 • Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

  autor: Petr Kirs

  Na internetu je možné najít celou řadu triků, jak stahovat hudební alba prostřednictvím Spotify do svých počítačů. Nic z toho už ale nebude třeba, prostřednictvím nové aktualizace tuto možnost Spotify nabídne i prostřednictvím své desktopové aplikace.

 • PlayStation 5 dostal první velkou aktualizaci

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Sony si připravila celou řadu novinek pro majitele herní konzole PlayStation 5, formou aktualizace se totiž jejich herní systémy naučí nové funkce a vychytávky. Jde o první velký update, který pro PS5 vychází.

 • Jak by se mohl změnit Průzkumník Windows? Tenhle koncept se povedl

  autor: Stanislav Holý

  Průzkumník je nedílnou součástí operačních systémů od Microsoftu již od doby Windows 95. I když Microsoft neustále jeho podobu a funkce vylepšuje, na internetu můžeme narazit na celou řadu dalších designových konceptů. A tenhle je patrně nejlepší ze všech…

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Apple odhalí jarní novinky

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple svolala na příští úterý velkou tiskovku, která bude vůbec první v letošním roce. Na slavnostní jarní akci bude americký podnik ukazovat novinky, které se v dohledné době objeví na pultech obchodů.

 • Microsoft něco chystá. Koupil společnost, která stojí za Siri

  autor: Petr Kirs

  Husarský kousek se podařil společnosti Microsoft. Americký softwarový gigant totiž koupil společnost Nuance, která se zásadním způsobem podílela na vzniku virtuální asistentky Siri, jež je nedílnou součástí přístrojů od Applu. Co má Microsoft za lubem?

 • Stařičký Game Boy dovede těžit bitcoiny. Moc si s ním ale nevyděláte

  autor: Stanislav Holý

  Těžba kryptoměn je fenoménem dnešní doby, což je bohužel také jeden z důvodů, proč je na celém trhu akutní nedostatek grafických karet určených pro hráče. K těžbě nicméně ten nejmodernější hardware nepotřebujete, využít k ní můžete dokonce i stařičký Game Boy.

 • Česká republika vydražila bitcoin za 540 tisíc. Chystají se další aukce

  autor: Saša Ševčík

  Pod spisovou značkou „70867-A14604“ se v Česku tento týden konala historicky první dražba kryptoměny bitcoin. Konkrétně stát nabízel pouze 0,42352938 BTC, za což získal 544 666 Kč. Chystají se nicméně další dražby, ve kterých půjde o stovky milionů korun.

 • Nadšenec vylepšil GTA Online. Update dostanou všichni

  autor: Saša Ševčík

  GTA Online je na trhu již sedm let, což nic nemění na tom, že jde stále o jeden z nejpopulárnějších titulů současnosti. Nyní navíc dostane užitečný patch, který zrychlí načítací dobu o několik minut.

nahoru