Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Ukáže se nová skládačka? Samsung odhalí novinky zkraje srpna Události
Samsung Galaxy Note10, 8GB/256GB, AuraGlow
Samsung Galaxy Note10, 8GB/256GB, AuraGlow
Produkt není určen k prodeji.
Samsung Galaxy Note10, 8GB/256GB, AuraBlack
Samsung Galaxy Note10, 8GB/256GB, AuraBlack
Produkt není určen k prodeji.

Ukáže se nová skládačka? Samsung odhalí novinky zkraje srpna

autor: Karel Dvořák
Společnost Samsung již tradičně svolala velkou tiskovku na začátek srpna. Na ní bude ukazovat novinky pro předvánoční sezónu, detaily se ale výrobce zatím snaží udržet pod pokličkou. Na co se tedy můžeme těšit?

Samsung zveřejnil ve středu krátkou videopozvánku, která toho moc neprozrazuje. Na začátku 16sekundové upoutávky jde vidět pouze tužka, ze které skapává barva na bílou podložku. A tím se vytvoří cákanec, který je hlavním motivem pozvánky.

Pozvánka na akci Samsungu

 

Z těchto indicií je patrné, že se dočkáme minimálně nového zástupce řady Galaxy Note – právě ten se totiž chlubí dotykovým stylusem, kterým je možné ovládat displej. Koneckonců ten si i v minulosti pravidelně odbýval premiéru na začátku srpna, letošní rok tak patrně nebude výjimkou. Loni jsme se dočkaly hned dvou různých velikostí, modelů Galaxy Note10 a Galaxy Note10+.

Vzhledem k tomu, že si letos již odbyly premiéru vlajkové lodi ze série S, lze usuzovat, že novinky ponesou pořadové číslo dvacet. Podobně jako u nich by se vylepšení měl dočkat celkový výkon a fotoaparáty. Na bližší informace si budeme muset ale ještě počkat.

Na internetu se navíc množí spekulace, že novinek bude letos daleko více. Na akci by měla být údajně vidět i nová skládačka Galaxy Z Fold 2, tablety Galaxy Tab S7 a Tab S7+, bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live a chytré hodinky Galaxy Watch 3. Nic z toho ale zástupci jihokorejského elektronického gigantu nepotvrdili, a tak nezbývá než čekat, s čím fanoušky ve středu 5. srpna překvapí.

Loňské představení modelů Galaxy Note10 a Galaxy Note10+

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru