Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Velikonoce ve znamení hráčů. Sony spustilo jarní slevy

Velikonoce ve znamení hráčů. Sony spustilo jarní slevy

Produktové tipy
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS4)_1043797856
Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Sackboy: A Big Adventure (PS4)_665509654
Sackboy: A Big Adventure (PS4)
578 Kč 699 Kč
495 Kč 599 Kč
Ghost of Tsushima (PS4)_1163590169
Ghost of Tsushima (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
Ratchet & Clank HITS (PS4)_1172076662
Ratchet & Clank HITS (PS4)
330 Kč 399 Kč
Marvel’s Iron Man VR (PS4 VR)_1611145265
Marvel’s Iron Man VR (PS4 VR)
Produkt není určen k prodeji.

Až do neděle 11. dubna mohou hráči nakupovat vybrané tituly pro televizní konzoli PlayStation 4 a PlayStation 5 se slevou. Sony totiž spustilo jarní slevy, díky kterým je možné při nákupu ušetřit klidně i několik stokorun.

Jarní slevy nabízejí šest různých titulů, které patřily na PlayStationu 4 k těm nejpopulárnějším. Díky zpětné kompatibilitě si ale všechny hry mohou zahrát také majitelé nového PlayStationu 5.

Na své si přitom přijdou malí i velcí bojovníci a dobrodruhové. Mezi zlevněnými hrami je totiž Sackboy: A Big Adventure, Ratchet & Clank, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Spider-Man či Ghost of Tsushima. Pro majitele virtuální reality PlayStation VR je pak určen titul Marvel’s Iron Man VR, ve kterém budou moci sami obléknout futuristický oblek známého superhrdiny.

Jarní slevy platí od 29. března do 11. dubna. Kompletní nabídku zlevněných titulů naleznete zde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jaké hry jsou v akci?

 

Spider-Man

Spider-Man je zcela nový příběh, který neznáte z žádného filmu nebo komiksu. Zde je Peter Parker již zkušený lovec zločinců v New Yorku, který se ale zároveň také snaží udržet pohromadě svůj zmatený osobní život a kariéru. Za hrou stojí zkušené studio Insomniac Games, autoři sérii Ratchet & Clank nebo Resistance.

Spider-Man

 

Ratchet & Clank

Poznejte, jak se zrodila legendární dvojka Ratchet a Clank. Jak poslední chlupatý Lombax našel malého robůtka a podle čeho jej pojmenoval? Jde o nové přepracování prvního dílu série, které nabídne zbrusu novou grafiku, herní prvky z posledních dílů a celou řadu nových úrovní.

Ratchet & Clank

 

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

V nejnovějším dobrodružství v Marvel’s Spider-Man vesmíru se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu, zatímco jako nový Spider-Man následuje svého mentora Petera Parkera. Ale když hrozí, že nelítostný boj o moc zničí jeho nový domov, ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí také přijít velká odpovědnost. Aby zachránil celý New York, musí si Miles nasadit masku Spider-Mana a opravdu si ji vzít za svou.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

 

Ghost of Tsushima

Autoři série Infamous představují novou akční adventuru v otevřeném světě. Podíváme se v ní do feudálního Japonska, kde pocítíme sílu Mongolské říše z první ruky. Mongolská říše při svém tažení na Východ zpustošila koncem 13. století celé národy. Mezi japonskou pevninou a obrovskou mongolskou invazní flotilou, které velí nelítostný a prohnaný generál Khotun Khan, stojí pouze ostrov Cušima.

Ghost of Tsushima

 

Sackboy: A Big Adventure

Vydejte se na epický závod s časem plný nebezpečí sólo, nebo vytvořte týmy dvou až čtyř dobrodruhů pro zábavnou párty hru. Společně budete překonávat takové zločinné úkoly, jaké si jen dokážete představit. Při prozkoumávání charakteristických ručně vytvořených zemí se pomocí opravdu pohlcujících a expresivních ovládacích prvků postav napínavým a nepředvídatelným výzvám.

Sackboy: A Big Adventure

 

Marvel’s Iron Man VR

Nasaďte si soupravu PlayStation VR, oblečte si zbroj jako legendární superhrdina Marvelu a postavte se největším Iron Manovým nepřátelům v akčních bitvách, v nichž je v sázce záchrana světa. Pomocí dvou pohybových ovladačů PlayStation Move nastartujte Iron Manovy repulzní trysky a vystřelte do oblak s hi-tech výzbrojí na dosah ruky. Bude-li brnění potřebovat vylepšení, zamiřte do dílny Tonyho Starka a upravte Iron Manovo elegantní brnění i jeho úžasné schopnosti.

Marvel’s Iron Man VR

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru