Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Veteráni proti současné špičce: Legendy změří síly v CS:GO

Veteráni proti současné špičce: Legendy změří síly v CS:GO

Události
autor: Petr Kirs

Schyluje se k jednomu z nejzajímavějších klání letošního léta, alespoň tedy co se herního světa týče. Ukrajinská multiherní organizace Natus Vincere totiž proti sobě už příští měsíc postaví dva profesionální týmy, které změří síly ve hře Counter-Strike: Global Offensive.

Natus Vincere za poslední dekádu vyprodukovala celou řadu herních hvězd. Připomeňme, že v roce 2010 právě tým této organizace dominoval světové scéně Counter-Strike 1.6. Z dnešního pohledu jde sice již o veterány, ale před deseti lety zvítězili na IEM IV WCH, WCG i ESWC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Yegor "⁠markeloff⁠" Markelov

 

I když se tenhle tým, jehož šéfem byl Yegor "⁠markeloff⁠" Markelov, snažil uspět také v CS:GO, dlouho spolu nevydrželi. To je ale dávná historie, neboť nyní táhne tým Natus Vincere na vrchol žebříčků Aleksandr "⁠s1mple⁠" Kostyliev.

Ten je mimochodem považován za jednoho z nejlepších hráčů Counter-Striku současnosti. Však také pod jeho vedením tým vyhrál v letošním roce IEM Katowice, když ve finále porazil G2 Esports. A to byl pravděpodobně jeden z impulzů, ze kterého nakonec vyšla myšlenka „klání legend“.

Natus Vincere tak proti sobě postaví sestavu z této a minulé dekády, a to v původním složení. Už 1. srpna od 15 hodin tak odstartuje klání, ve kterém se rozhodne, zda mají navrch veteráni či současná špička. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že nejsledovanější bude duel Yegor "⁠markeloff⁠" Markelov versus Aleksandr "⁠s1mple⁠" Kostyliev. 

NAVI 2010

 Ukrajina   Danylo 'Zeus⁠' Teslenko

 Ukrajina   Sergey 'starix⁠'Ischuk

 Ukrajina   Yegor 'markeloff⁠' Markelov

 Ukrajina   Ioann '⁠Edward⁠' Sukhariev

 Ukrajina   Arseny 'ceh9⁠' Trynozhenko

NAVI 2020

 Rusko   Kirill 'Boombl4⁠' Mikhailov

 Rusko   Egor 'flamie⁠' Vasilyev

 Ukrajina   Aleksandr '⁠s1mple⁠' Kostyliev

 Rusko   Denis 'electronic⁠' Sharipov

 Rusko   Ilya '⁠Perfecto⁠' Zalutskiy

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aleksandr "⁠s1mple⁠" Kostyliev

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru