Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

videohra

 • Nálož nových her pro Xbox. Na co se můžeme těšit?

  autor: Stanislav Holý

  Máme za sebou velkou prezentaci novinek od Microsoftu a Bethesdy. Nepřekvapivě jsme se dočkali bez nadsázky pořádné nálože nových oznámení a her pro Xbox. Pojďte se společně s námi podívat, na co se můžete těšit.

 • Battlefield 2042 se konečně odhaluje

  autor: Karel Dvořák

  Po několika únicích a hromadě spekulací jsme se konečně dočkali. Studio Electronic Arts dnes oficiálně zveřejnilo trailer nového titulu Battlefield 2042. A ten toho odhaluje daleko více než jen název…

 • Unikátní konzole Playdate vyjde ještě letos

  Známé americké vývojářské studio Panic oznámilo již v roce 2019, že od vývoje her zamíří k vlastnímu hardwaru. Nebyly to přitom plané sliby, nové konzole bychom se podle nejnovějších zpráv měli letos skutečně dočkat.

 • Recenze Resident Evil Village | GPTV #28

  autor: Jaromír Möwald

  😱 Naomi je zpátky! A to znamená ještě víc (ne)vtipných scének v nejnovější GPTV! Také si dáme recenzi Resident Evil Village, retro o L.A. Noire a soutěž o úžasnou klávesnici Corsair K70 TKL Champion Series.

 • GTA V hlásí miliony nových hráčů. A chystá se vylepšená verze

  autor: Stanislav Holý

  Videohra Grand Theft Auto V je na trhu již bezmála osm let. I když by už většina takto starých titulů skončila v propadlišti dějin, otevřený svět a on-line režim v GTA V láká stále nové hráče. Jen v letošním roce jich přibyly miliony.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Lady Dimitrescu se stala sexsymbolem. Tedy až na ten klobouk

  autor: Petr Kirs

  Zkraje května vyšlo nové dějství ze série Resident Evil. Pouhých pár týdnů stačilo na to, aby se lady Dimitrescu stala bez nadsázky novým sexsymbolem. Její zrádnou krásu kazí snad jen ten zpropadený klobouk, který může díky speciálnímu módu narůst do závratných rozměrů.

 • Remaster nejslavnější skateboardové hry vyjde i pro Switch

  autor: Saša Ševčík

  Po Xboxu a PlayStationu se dočkají i majitelé konzole Nintendo Switch. Také pro tuto herní platformu totiž vyjde remaster prvních dvou dílů Tony Hawk’s Pro Skater, což je bezesporu nejslavnější skateboardová videohra všech dob.

 • Apex Legends míří na mobily

  autor: Stanislav Holý

  Spekulovalo se o tom již delší dobu, nicméně nyní to tvůrci konečně oficiálně potvrdili. Jeden z nejpopulárnějších battle royale titulů současnosti – Apex Legends – zamíří na mobilní zařízení. Na co se můžeme těšit?

 • Zkušený veterán Jeff Kaplan opouští Blizzard

  autor: Petr Kirs

  Devatenáct let. Přesně tak dlouhou dobu sloužil pro studio Blizzard zkušený veterán Jeff Kaplan, nyní však odchází. Vzhledem k tomu, že jde o duchovního otce střílečky Overwatch, nabízí se otázka: Co bude dál?

 • Nadšenec vylepšil GTA Online. Update dostanou všichni

  autor: Saša Ševčík

  GTA Online je na trhu již sedm let, což nic nemění na tom, že jde stále o jeden z nejpopulárnějších titulů současnosti. Nyní navíc dostane užitečný patch, který zrychlí načítací dobu o několik minut.

nahoru