Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vše, co potřebujete vědět o HBO MAX v Česku

Vše, co potřebujete vědět o HBO MAX v Česku

Události
Desková hra Duna: Imérium_1958578713
Desková hra Duna: Imérium
1 445 Kč 1 749 Kč
Figurka Funko POP! Matrix Resurrection - Neo_1646934420
Figurka Funko POP! Matrix Resurrection - Neo
330 Kč 399 Kč
Hrnek Dune - Atreides vs Harkonnen, měnící se, 460 ml_1685893761
Hrnek Dune - Atreides vs Harkonnen, měnící se, 460 ml
288 Kč 349 Kč
Mikina Matrix - Coded Cat (XL)_1754838072
Mikina Matrix - Coded Cat (XL)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Společnost WarnerMedia spustila v úterý oficiálně v Česku novou streamovací platformu HBO MAX, která nahrazuje starší nabídku HBO GO. Přinášíme přehledné informace o tom, co se nyní mění.

Už od loňského září je jasné, že v Česku budeme moci HBO MAX využívat. Zástupci společnosti WarnerMedia ale tehdy neprozradili celou řadu důležitých detailů, všechny karty vyložili na stůl až nyní.

Kromě Česka přišla platforma HBO Max 8. března také do dalších 14 evropských zemí – využít nabídky tedy mohou například i naši slovenští bratři. Připomeňme, že některé evropské země mohou tuto streamovací platformu využívat již od loňského října.

HBO prozradilo, na co se můžeme v rámci platformy MAX těšit.

Start se slevou

Hned na start se počítá s 33% slevou měsíčního předplatného, a to pro nové i stávající diváky, kteří si v současnosti předplácí službu HBO GO. V praxi to znamená, že případní zájemci, kteří si službu pořídí před 31. březnem budou platit sníženou měsíční sazbu 132 Kč za měsíc. Standardní cena je stanovena na 199 Kč za měsíc.

Majitelé HBO GO budou převedeni na novou službu automaticky. A co získají? HBO MAX přináší tituly z dílen studií Warner Bros, HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a dalších, to všechno na jedné platformě. Po stažení bude možné video obsah sledovat klidně i offline. Předplatitelé se tak mohou těšit například na filmy Matrix Resurrections, Duna, Space Jam: Nový začátek nebo Tom a Jerry.

Matrix Resurrections bude jedním z lákadel platformy HBO MAX.

To samé platí v bledě modrém pro Dunu.

Premiéry filmů

Velkým lákadlem má být také přednostní přístup k nejnovějším filmům z produkce Warner Bros. Všechny filmové novinky budou na HBO MAX dostupné přesně 45 dní po slavnostním uvedení v kinech. Žádný příplatek nebude za tyto žhavé novinky účtován. Kromě filmů bude k dispozici také celá řada seriálů z původní tvorby MAX Originals.

Mezi podporovaná zařízení pro platformu HBO MAX patří mobily i tablety se systémy od Applu a Googlu, ale také herní konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S, streamovací zařízení Apple TV 4K a Google Chromecast a chytré televizory s Android TV, ale také s platformami od LG a Samsungu.

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru