Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vylepšete svou fotovýbavu a ušetřete až 3 500 Kč. Letní Olympus cashback je tu

Vylepšete svou fotovýbavu a ušetřete až 3 500 Kč. Letní Olympus cashback je tu

Produktové tipy
Olympus E-M10 Mark II tělo, černá_2028862754
Olympus E-M10 Mark II tělo, černá
Produkt není určen k prodeji.
Olympus E-M10 Mark II tělo, stříbrná_1748919670
Olympus E-M10 Mark II tělo, stříbrná
Produkt není určen k prodeji.

Hlavní fotografická sezona právě začíná, a tak je nejvyšší čas vylepšit svou fotovýzbroj. Proto jsme pro vás ve spolupráci se společností Olympus připravili Letní Olympus cashback. Při nákupu objektivů a fotoaparátů Olympus díky němu získáte až 3 500 Kč zpět.

Letní Olympus cashback získá každý, kdo si na CZC.cz v období od 2. 5. 2016 do 31. 5. 2016 koupí některý z níže uvedených objektivů a fotoaparátů. Poté už jen stačí produkt zaregistrovat na webu www.olympuscashback.cz, kde najdete další informace o akci.

Navíc můžete zdarma získat i prodlouženou záruku. Pokud výrobek zaregistrujete také na www.mujolympus.cz, záruka se vám automaticky prodlouží o půl roku.

Cashback získáte při nákupu vybraných objektivů a fotoaparátu. Pamatujte přitom, že u každého produktu můžete uplatnit cashback pouze jednou. Pokud si tak například koupíte fotoaparát v kitu s některým z vybraných objektivů, získáte cashback pouze za fotoaparát.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Peníze zpět získáte při nákupu následujícího vybavení Olympus:

Fotoaparát

Objektivy

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

radomir.lipar@gmail.com RAD

Nárok na cashback

Dobrý den, jednou z vyjmenovaných podmínek pro řádné uplatnění slevy v rámci probíhající Letní OLYMPUS cashback akce je i nákup příslušného vybavení pouze od autorizovaného prodejce Olympusu ze seznamu uvedeném na jejich stránkách. V uvedeném seznamu autorizovaných prodejců však společnost CZC.cz není uvedena! Při nákupu příslušného vybavení mi tak oficiální nárok na vrácení příslušné částky nevznikne. Proč tedy CZC.cz na tuto akci na svých stránkách odkazuje? Děkuji předem za odpověď.

Máš něco na srdci?

nahoru