Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vytvořte si díky Synology BeeStation vlastní cloud snadno a bez dalších poplatků

Vytvořte si díky Synology BeeStation vlastní cloud snadno a bez dalších poplatků

Produktové tipy
Synology BeeStation BST150-4T_313354741
Synology BeeStation BST150-4T
5 122 Kč 6 198 Kč
5 044 Kč 6 103 Kč
Synology BeeDrive BDS70-2T - 2TB_18533014
Synology BeeDrive BDS70-2T - 2TB
4 875 Kč 5 899 Kč
Synology BeeDrive BDS70-4T - 4TB_1261387009
Synology BeeDrive BDS70-4T - 4TB
7 437 Kč 8 999 Kč
Synology BeeDrive BDS70-1T - 1TB_763267179
Synology BeeDrive BDS70-1T - 1TB
3 090 Kč 3 739 Kč

Cloudové úložiště je místem, bez kterého už se v současnosti prakticky nikdo neobejde. Někdo ho využívá pro zálohování důležitých dat, jiný pro ukládání rodinných fotek a další jako šikovné úložiště s přístupem odkudkoliv. Synology BeeStation teď přichází s novinkou, která kompletně mění hru.

Osobní cloud jendoduše a za pár minut

Představte si, že nemusíte platit měsíční poplatky firmám, které cloudová řešení nabízí, ale že vám stačí jeden nákup, a hotovo. Přesně proto je zde Synology BeeStation BST150-4T – NAS s kapacitou 4 TB, k jehož využití jako vlastního cloudového řešení nepotřebujete prakticky žádné technické znalosti. Vše je od výroby připraveno tak, že NAS jen vytáhnete z krabice a můžete fungovat.

BeeStation dokáže fungovat přesně tak, jak jste zvyklí od všech těch OneDrivů, Dropboxů nebo Google Disků – na jednom místě ukládáte vše potřebné, abyste se k datům následně dostali naprosto odkudkoliv. Telefon, tablet, počítač, je to jen na vás. A hlavně bez jakýchkoliv dalších předplatných nebo poplatků, jakmile svůj BeeStation spustíte, máte vyhráno.

Nejdůležitější vlastnosti Synology BeeStation BST150-4T

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vlastní řešení cloudového úložiště má mnoho výhod i mimo konce předplatných. Tím, že jde o vaše řešení, jste jeho jediným pánem. Pojďme si shrnout to nejlepší, co řešení od Synology nabízí.

  • Extrémně jednoduché nastavení a spuštění pomocí QR kódu – načtete, a je to. Nemusíte mít žádné znalosti o sítích nebo cloudových řešeních.
  • Přístup přes aplikace i web – k vlastním datům se dostanete kdykoliv a odkudkoliv.
  • Zálohování od vás i z cloudů – pokud se bojíte, co teď bude s daty, které máte na dalších cloudech, nebojte se. Do BeeStation zvládne nahrát i data z vašich dosavadních úložišť.
  • Sdílejte s kým chcete – už žádné posílání dokumentů a fotek přes maily a podobně, jednoduše nasdílejte konkrétní dokumenty nebo složky svým přátelům či rodině.
  • AI vám pomůže s hledáním ve fotkách – nechte umělou inteligenci, aby vám pomáhala při hledání ve vašich fotkách. Nikam neposílá vaše data, vše se děje přímo v zařízení.
  • Maximální bezpočnost a soukromí – vše je vaše od začátku do konce, což je u citlivých dat to nejdůležitější.

Ochrana soukromí a 100% vlastnictví

Aby byla vaše data v naprostém bezpečí, vložilo Synology do BeeStation veškeré své znalosti z dlouhých let na trhu se síťovým řešením. Vaše soukromí a bezpečnost dat jsou zde na prvním místě, a proto je i zmíněná umělá inteligence navržena zcela bezpečně. AI je totiž zabudovaná přímo v zařízení a provádí rozpoznávání fotografií bez toho, aby jakákoliv data odesílala dál.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Veškerá data navíc patří přímo vám, a nikomu jinému. Pokud jste si někdy pročítali podmínky jednotlivých služeb, které cloudová úložiště standardně nabízejí, víte, že je to se skutečným vlastnictvím dat trochu složitější. Tady nemusíte nic řešit – vše je vaše, a tak to i zůstane.

Nakupujte na CZC

Toto skvělé řešení v podobě Synology BeeStation BST150-4T pro vás máme skladem na CZC, a to dokonce s rozšířenou zárukou na 3 roky. Neváhejte tedy, zajistěte si cloudové úložiště bez dalších pravidelných poplatků a vybudujte si snadno místo pro své dokumenty, které budete mít zcela pod kontrolou.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru