Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vytvořte si doma skutečný kinosál s prémiovými 4K projektory od Samsungu

Vytvořte si doma skutečný kinosál s prémiovými 4K projektory od Samsungu

Produktové tipy
Samsung The Premiere SP-LSP7TFA
Samsung The Premiere SP-LSP7TFA
58 835 Kč 71 190 Kč
Samsung The Premiere SP-LSP9TFA
Samsung The Premiere SP-LSP9TFA
Produkt není určen k prodeji.
autor: Miroslav Václavík

Mnohé z nás jistě nejednou napadlo, jaké by bylo mít doma vlastní kino. Někomu myšlenka jen proletěla hlavou, jiní však po něm touží dodnes. Díky novinkám od Samsungu je sen zase o něco blíže, jelikož tu máme unikátní laserové projektory The Premiere, jež naplní všechny požadavky regulérního kinosálu.

Projektor je pochopitelně jedinou možností, pokud chcete opravu obrovskou úhlopříčku, jako je tomu v klasickém kinosále. Levnější modely se však kinu nedokážou vyrovnat už v ničem jiném, zejména když se bavíme o kvalitě obrazu, rozlišení, HDR a dalším. Laserové projektory The Premiere však patří do toho nejluxusnějšího, co můžete do domácnosti pořídit, a nemusíte se bát žádných kompromisů. V nabídce je dvojice projektorů, Samsung The Premiere SP-LSP7TFA nabízí úhlopříčku až 305 cm a svítivost 2200 lumenů, model Samsung The Premiere SP-LSP9TFA pak úhlopříčku až 330 cm a 2800 lumenů.

Skvělý obraz jako ve skutečném kině

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednou z obrovských výhod je kvalita zobrazení, jež se může pochlubit plnohodnotným 4K, podporou HDR10+, maximálním jasem až 2800 ANSI lumenů a kontrastním poměrem 2.000.000:1. Při sledování oblíbených filmů si tak užijete takový obraz, na jaký jste zvyklí ze skutečného kinosálu. Naplno, bez kompromisů.

Krátká projekční vzdálenost

Nesmíme zapomenout ani na další unikátní vlastnost, jež bývá při výstavbě domácího kinosálu kritickým problémem – projekční vzdálenost. U běžných projektorů se totiž bavíme o minimální vzdálenosti 3 až 4 metrů od zobrazovací plochy či plátna. To může být v některých místnostech nepřekonatelný problém. Modely The Premiere oproti tomu dokážou už ze vzdálenosti necelých 24 cm vytvořit projekční plochu o úhlopříčce až 320 cm. Díky kompaktnosti pak lze projektory přenášet z místnosti do místnosti – kromě univerzálního použití s krátkou projekční vzdáleností totiž k provozu potřebují jen napájecí kabel a připojení k bezdrátovému internetu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

O funkce klasické televize nepřijdete

Nemusíte se přitom obávat, že byste přechodem na některý z prémiových projektorů od Samsungu ztratili výhody, které nyní máte u své chytré televize. Je jasné, že pro pohodlné používání si člověk rád stáhne oblíbené aplikace na sledování videa a obsahu, a díky propojení s platformou Samsung Smart TV je najdete i zde. Není tak problém streamovat video přímo z Netflixu, HBO GO či aplikací od poskytovatelů internetové televize, jako jsou O2TV, Skylink či T-Mobile televize. Je tu pochopitelně i možnost jednoduchého sdílení obrazu z chytrých telefonů a tabletů a mnoho dalšího. Pokud byste pak chtěli projektor The Premiere připojit na standardní televizní vysílání, není problém – i na tohle v Samsungu mysleli a projektory v sobě mají zabudovaný televizní tuner. Po připojení antény můžete sledovat vše, jak jste ze své televize zvyklí.

Prémiová kvalita zpracování

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

U těch nejlepších produktů na trhu se pochopitelně hraje i na kvalitu materiálů a zpracování samotného zařízení. Projektory The Premiere jsou potaženy látkou pro perfektní splynutí s okolím. Unikátní textilie Kvadrant pro interiérový design navíc nijak nenarušuje reproduktory s vysokou kvalitou zvuku. Ostatně i zvuk je jednou z výsad nových projektorů, jelikož se šíří pomocí 44 otvorů na levé a pravé straně zařízení. I bez dalšího audio techniky tak získáte dokonalý zvukový zážitek jako v kině.

 

nahoru