Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Využijte obřích slev na mobily, chytré hodinky a řadu dalších produktů v rámci Xiaomi Fan Festivalu

Využijte obřích slev na mobily, chytré hodinky a řadu dalších produktů v rámci Xiaomi Fan Festivalu

Produktové tipy
Xiaomi 13 Pro 12GB/256GB Ceramic Black_786126536
Xiaomi 13 Pro 12GB/256GB Ceramic Black
26 025 Kč 31 490 Kč
Xiaomi Redmi Pad, 4GB/128GB, Silver_741474679
Xiaomi Redmi Pad, 4GB/128GB, Silver
5 206 Kč 6 299 Kč
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2_934274433
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
11 149 Kč 13 490 Kč
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, šedá_1529346699
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro, šedá
1 037 Kč 1 255 Kč
Xiaomi Smart Doorbell 3_133152497
Xiaomi Smart Doorbell 3
1 487 Kč 1 799 Kč

Od 24. 4. do 14. 5. 2023 probíhá Xiaomi Fan Festival, díky němuž můžete nakupovat zařízení značky Xiaomi až o 5000 Kč levněji. V nabídce přitom najdete vše od mobilů až po vybavení domácnosti.

Xiaomi Fan Festival

Jako každý rok, i letos se s blížícím létem rozjíždí Xiaomi Fan Festival. Ten pravidelně zajišťuje obrovské slevy na produkty, které jsou do akce zapojené. Po krátkou dobu tak můžete zakoupit mnoho chytrých zařízení za výhodnější ceny, a to i v řádu desítek procent.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

V nabídce však nebývají pouze mobilní telefony, kde patří Xiaomi k největším hráčům na trhu, ale seznam je mnohem rozmanitější. Vybrat si tak může kdokoliv od nejmenších až po nejstarší. Slevy se týkají například i sluchátek, elektrických koloběžek, chytrých zařízení do domácnosti, pomocníků pro kutily a mnoho dalšího. Projděte si jednotlivé kategorie níže a využijte omezené akce, která trvá pouze do 14. 5.

Mobilní telefony a tablety

Smartphony a tablety sice nejsou jedinou kategorií, kterou v rámci Xiaomi Fan Festivalu najdete v kategorii zlevněných zařízení, jde ale pro mnohé o tu nejzajímavější část. Díky akci totiž můžete získat slevu na svůj vysnění mobilní telefon až v hodnotě 5000 Kč, a to už je pořádně lákavá nabídka.

Na výběr je přitom od nejdostupnějších modelů, kam patří například telefony Xiaomi Redmi A2 či Xiaomi Redmi 9C NFC, přes střední kategorii s modely Xiaomi Redmi Note 12, POCO X5 5G nebo Xiaomi 13 Lite, až po nejnašlapanější telefony současnosti v podobě Xiaomi 13 Pro a Xiaomi 13. Nabídka přitom počítá s celou řadou barevných variant, velikostí úložiště telefonu a řadou dalšího. Mezi slevami pak najdeme i tablet Xiaomi Redmi Pad ve stříbrné či zelené variantě.

Chytré hodinky a náramky

Mezi zlevněnými produkty nechybí ani chytré hodinky či chytré náramky, a to navíc ze všech cenových kategorií. Pokud vás zajímá nákup chytrého náramku, Xiaomi Fan Festival přináší slevu na oblíbený Xiaomi Mi Band 7. Jestliže však pokukujete po chytrých hodinkách, můžete si vybrat z levnější varianty Redmi Watch 2 Lite, případně z prémiových modelů v černé i stříbrné variantě Xiaomi Watch S1.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sluchátka

K novému mobilu nebo novým chytrým hodinkám je pak potřeba mít i skvělá bezdrátová sluchátka, že ano? I pro vás proto Xiaomi připravilo několik slev, abyste si užili oblíbenou hudbu či pořady ve parádní kvalitě. Vybrat si přitom můžete například z Xiaomi Redmi Buds 3 Pro nebo oblíbených Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elektrická koloběžka

Ve slevové akci najdeme i další oblíbený produkt, jenž však patří do zcela jiné kategorie než předchozí výčet – jde o elektrickou koloběžku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Přestože jde o úžasný dopravní prostředek, může se pochlubit i řadou chytrého vybavení – koloběžku lze připojit k telefonu pomocí Bluetooth 4.1 BLE, je vybavena LED obrazovkou s podrobnými údaji a dojezdová vzdálenost dosahuje hodnoty až 45 km.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vybavení do domácnosti

V neposlední řadě můžete využít slevy na hromadu chytrých zařízení do domácnosti, a to opravdu různorodých kategorií. V akci je například chytrý elektrický kartáček Xiaomi Electric Toothbrush T700, zvlhčovač vzduchu Xiaomi Humidifier 2 Lite, výkonný mixér Xiaomi Smart Blender, čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro či chytrý zvonek Xiaomi Smart Doorbell 3.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kompletní seznam

Všechny zvýhodněné produkty si lze projít v kompletním seznamu výhodných nabídek v rámci Xiaomi Fan Festivalu. Vybere si skutečně každý, a pro uplatnění slevy nemusíte dělat nic navíc – stačí si konkrétní zařízení či produkt jednoduše zakoupit, sleva už je v aktuální ceně započítaná. Nezapomeňte tedy jen na to, že Xiaomi Fan Festival běží pouze do 14. 5. případně do vyprodání zásob!

 

nahoru