Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Vzácný AWP | Dragon Lore nenašel, přesto utratil 1,5 milionu v CS:GO

Vzácný AWP | Dragon Lore nenašel, přesto utratil 1,5 milionu v CS:GO

Události
CZC.Gaming Squire GC112, herní PC_398376693
CZC.Gaming Squire GC112, herní PC
14 869 Kč 17 991 Kč
CZC.Gaming Knight GC150, herní PC_1871958193
CZC.Gaming Knight GC150, herní PC
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Čínský mladík toužil po vzácném předmětu AWP | Dragon Lore tak moc, že bych ochotný nakoupit ve hře CS:GO bedny v přepočtu za neuvěřitelných 1,5 milionu korun. Teď už i on sám ví, že to dobrý nápad rozhodně nebyl…

Nalijme si čistého vína hned na úvod. Získat nějaký vzácný předmět v titulu CS:GO není vůbec jednoduché, pravděpodobnější je, že vás zasáhne blesk či že vyhrajete Sportku. Přesto se najde poměrně dost hráčů, kteří štěstěnu neustále pokouší. A je úplně jedno, zda po nějakém vzácném předmětu touží, nebo ho chtějí následně prodat, a tím si vydělat.

Podívejte se, co všechno čínský mladík v bednách objevil

I když se to čas od času skutečně povede, v případě čínského mladíka tomu tak nebylo. Nepomohl mu ani fakt, že prohledal téměř stovku beden, za které utratil již výše zmiňovaných 1,5 milionu korun. Na takovou částku se jeho útrata vyšplhala, protože šlo o bedny z mapy Cobblestone, což je kolekce, která skutečně obsahuje AWP | Dragon Lore.

Vzhledem k tomu, že jde o vůbec nejdražší skin, který můžeme v CS:GO najít, není pochyb o tom, že měl čínský hráč zálusk právě na tento úlovek. Ukořistit se mu ho ale nepodařilo. A co hůř, v téměř stovce beden mladík nenašel ani jeden skin nejvyšší či druhé nejvyšší kvality.

Jeho nejcennějším úlovkem se taky staly pouze dvě zbraně, z nichž každá měla hodnotu v přepočtu 10 000 Kč. Patrně není potřeba zdůrazňovat, že to není s ohledem na vklad 1,5 milionu korun příliš šťastná investice.

Pokud patříte mezi fandy CS:GO, rozhodně si prohlédněte nejdražší sbírku na světě. Nadšenec nasbíral inventář za 70 milionů korun.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Takto vypadá vzácný AWP | Dragon Lore

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru