Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

wii

 • Nejprodávanější hry za rok 2019

  Vítězové jsou již jasní – žebříček deseti nejprodávanějších her na CZC.cz za rok 2019 ovládl zcela fotbalový simulátor FIFA 20. Na přední příčky se nicméně dostala i celá řada dalších zajímavých titulů. Najdete mezi nimi ten svůj oblíbený?

 • Čekání je u konce. Fornite přináší hromadu novinek

  autor: Petr Kirs

  V úterý okolo poledne se fanoušci Fortnitu konečně dočkali. Tvůrci ze studia Epic Games konečně prolomili téměř dvoudenní mlčení a odhalili novou sezónu nejpopulárnější battle royale hry současnosti. Těšit se můžeme na hromadu novinek.

 • Fortnite zmizel, pohltila jej černá díra

  autor: Stanislav Holý

  Porucha serverů, nebo promyšlený marketing? Tuto otázku si nyní kladou miliony fanoušků battle royale hitu Fortnite. Vše přitom nasvědčuje tomu, že pravdivá je druhá zmiňovaná možnost – tvůrci ze studia Epic Games takto avizují příchod zbrusu nové sezóny.

 • Deset nejprodávanějších konzolí všech dob

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Sony se nedávno pochlubila, že televizní konzole PlayStation 4 si koupilo už 100 milionů lidí. Na absolutní prodejní rekordmany mezi herními systémy to ale nestačí. První místo přitom žebříčku přitom již několik let opanovává právě zařízení od této japonské společnosti.

nahoru