Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Xbox Game Pass nabízí desítky nových her od EA

Xbox Game Pass nabízí desítky nových her od EA

Události
Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky_1141698706
Xbox Game Pass Ultimate 1 měsíc - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
PC Game Pass 3 měsíce - elektronicky_1321974454
PC Game Pass 3 měsíce - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky_844082301
Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce - elektronicky
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Předplatitelé Xbox Game Passu Ultimate a Xbox Game Passu pro PC mohou nyní v rámci jednoho předplatného začít využívat výhod členství EA Play na počítačích s Windows 10. V praxi to znamená, že nově jsou tak k dispozici desítky nových her.

Členství EA Play získají majitelé předplatných Xbox Game Pass Ultimate a Xbox Game Pass pro PC bez jakýchkoliv dalších poplatků. To znamená, že předplatitelé členství Ultimate budou moct využívat EA Play na konzolích Xbox One, Xbox Series X a Xbox Series S a na počítačích s Windows 10. Předplatitelé členství Xbox Game Pass pro PC pak dostanou EA Play pro Windows 10.

K dispozici je tak 60 titulů z produkce EA, jako například Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2 a Need for Speed Heat, stejně jako tituly z populárních sérií Battlefield, Madden NFL, Command & Conquer či The Sims. Zahrát si je možné také Star Wars: Squadrons, a to jak na PC, tak na konzolích.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Nechybí ani exkluzivní herní výzvy a odměny, speciální obsah jen pro členy a slevy na digitální obsah od EA v aplikaci EA Desktop (beta). Samozřejmostí je také Přístup ke zkušebním verzím her až na 10 hodin, a to včetně oblíbených sérií či hitů jako FIFA 21.

„Nabídka EA Play pro členy předplatného Xbox Game Pass přispívá ke zhmotnění naší vize propojovat hráče s oblíbenými tituly i vzájemně, ať už chtějí hrát kdekoli,“ řekl Mike Blank, SVP EA pro strategický růst. „Po pěti letech existence předplacených služeb pro xboxovou komunitu teď máme velkou radost z toho, že mohou obě předplatná využívat snadněji.“

Nejkultovnější a nejoceňovanější tituly

Nově si majitelé Game Passu mohou zahrát také celkem dvě desítky „nejkultovnějších a nejoceňovanějších titulů“ studia Bethesda. Mezi nabídkou her nechybí slavné série, jako jsou Dishonored, Doom, The Elder Scrolls, Fallout a Wolfenstein. „Navíc 16 z těchto titulů si budou moct členové předplatného Xbox Game Pass Ultimate zahrát napříč platformami od PC přes konzole až po mobilní zařízení v cloudu,“ stojí v oficiálním prohlášení Microsoftu.

Tento krok přichází v souvislosti s dokončením akvizice společností ZeniMax Media a Bethesda Xboxem, který je přivítal ve svých řadách. Sluší se připomenout, že ani jedna firma neprozradila, jakou má celý obchod cenu. Známý herní novinář Jason Schreier nicméně prozradil, že americká společnost zaplatila za herní studio 7,5 miliardy dolarů, což je v přepočtu více než 172,7 miliardy korun.

Jaké hry Bethesdy nově nabízí předplatné Xbox Game Pass?

 

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru