Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Xiaomi Mi Band 6 je nástupcem legendy

Xiaomi Mi Band 6 je nástupcem legendy

Události
Xiaomi Mi Band 6_887695573
Xiaomi Mi Band 6
Produkt není určen k prodeji.
Epico ocelový řemínek pro Xiaomi Mi Band 6, stříbrná_97561206
Epico ocelový řemínek pro Xiaomi Mi Band 6, stříbrná
Produkt není určen k prodeji.
Epico silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 6, zelená_2105240963
Epico silikonový náramek pro Xiaomi Mi Band 6, zelená
Produkt není určen k prodeji.
Epico ochranné sklo pro Xiaomi Mi Band 6, černá_1588824118
Epico ochranné sklo pro Xiaomi Mi Band 6, černá
Produkt není určen k prodeji.
Epico silikonový klip pro Xiaomi Mi Band 6, bílá_912155508
Epico silikonový klip pro Xiaomi Mi Band 6, bílá
Produkt není určen k prodeji.

Fitness náramky od společnosti Xiaomi patří k těm nejpopulárnějším na trhu. Platilo to o loňské pětce, a velmi pravděpodobně to bude platit také o letošní novince – modelu Xiaomi Mi Band 6. Co všechno tato novinka umí?

Tento náramek je jako váš osobní trenér, kterého nosíte neustále sebou. Náramek díky špičkovému algoritmu zaznamenává a sleduje každý váš pohyb, a to navíc s maximální přesností. Máte tak ihned přehled o počtu ušlých kroků i vzdálenosti nebo o počtu spálených kalorií.

 

Samozřejmostí náramku je také senzor srdečního tepu, schopnost měřit úroveň okysličení krve SpO2 výpočet PAI fitness skóre, měření stresu, hlídání abnormalit srdečního tepu anebo třeba hned 30 různých sportovních režimů!

Těšit se můžete například na: strečink, HIIT, gymnastiku, Zumbu, tanec, fitness, box, pilates, basketbal, tenis, badminton, bruslení nebo street dance. Kromě toho dokáže náramek hned šest typů aktivit (např. běh, chůzi, běh na běžeckém trenažéru a cyklistiku) automaticky rozpoznat a měřit.

Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá nebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám nyní dokonale postačí tento chytrý náramek, který Vás o všem poctivě informuje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Náramek umí také analyzovat váš spánek (včetně fáze REM) a poskytne vám tak přesný přehled o tom, jak kvalitně každý den spíte a jak váš spánek probíhá. Díky informacím o spánku pak vždy víte, s jakým množstvím energie můžete přes den vlastně počítat.

Xiaomi Mi Band 6 vás ohromí kromě skvělých funkcí také opravdu dlouhou výdrží, na jedno nabití totiž vydrží fungovat až 14 dní při běžném užívání a až 19 dní v úsporném režimu. A když už se vybije, postačí ho jen přiložit k nabíječce. Náramek totiž podporuje magnetické nabíjení.

Náramek je také voděodolný, nemusíte ho tak sundávat, když si myjete ruce nebo ani když se sprchujete. Pásek náramku je pevný a zároveň i příjemný na dotek. Díky těmto vlastnostem se tak náramek stává vhodným společníkem do každého počasí i terénu bez obav z jeho poškození.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru