Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

xperia

 • Recenze: Sony Xperia 1 IV – zasloužená jednička

  Tím nejlepším z nabídky chytrých telefonů od společnosti Sony je v současnosti model Xperia 1, který je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Zaujme především protáhlým 4K displejem, trojitým fotoaparátem a v neposlední řadě také špičkovým výkonem.

 • Recenze: Sony Xperia 10 II – šikovný všeuměl

  Kvalitní OLED displej, zvýšená odolnost proti vodě a prachu či trojitý hlavní fotoaparát. To jsou jen některá lákadla nového smartphonu Xperia 10 II od společnosti Sony. Jak ale obstojí v reálných podmínkách? To zjistíme společně v dnešní recenzi.

 • Recenze: Sony Xperia L4 – levný elegán

  Xperia L4 je aktuálně tím nejlevnějším telefonem, který společnost Sony nabízí. Kromě nízké cenovky má ale několik dalších lákadel, například velký displej, elegantní vzhled a v neposlední řadě i trojitý fotoaparát na zadní straně.

 • Král smartphonů od Sony zamíří do prodeje v červnu

  Na letošním veletrhu MWC ve španělské Barceloně ukázala společnost Sony nového krále své mobilní nabídky. Nikdo ale ještě tehdy nevěděl, kdy a za jakou cenu se model Xperia 1 II objeví na pultech obchodů. Nyní jsou však již všechny karty vyloženy.

 • Král smartphonů od Sony zaujme především fotoaparáty

  Navzdory zrušenému veletrhu MWC 2020 společnost Sony odhalila v pondělí svou novou vlajkovou loď Xperia 1 II. Jak již samotný název napovídá, jde o druhou generaci vlajkové lodi tohoto výrobce, která nabízí v praxi několik zajímavých vylepšení.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Evoluce ikonického designu. Sony ukázalo Xperii L4

  Veletrh MWC se ve španělské Barceloně sice letos konat nebude, fanoušci ale pochopitelně o zajímavé mobily nepřijdou – postupně je představí většina výrobců. Jednou z prvních vlaštovek je Xperia L4 od společnosti Sony.

 • IFA 2019: Smartphone Sony Xperia 5 míří mezi elitu

  Na veletrhu IFA hrají prim především počítače a spotřební elektronika, stranou nicméně nezůstávají ani chytré telefony. Společnost Sony se například pochlubila špičkovým modelem Xperia 5, který bude srovnávat síly s těmi nejlepšími přístroji na trhu.

 • Recenze: Sony Xperia 1 – zasloužená jednička

  Tím nejlepším z nabídky chytrých telefonů od společnosti Sony je v současnosti model Xperia 1, který je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Zaujme především protáhlým 4K displejem, trojitým fotoaparátem a v neposlední řadě také špičkovým výkonem.

 • Recenze: Sony Xperia 10 a Xperia 10 Plus – větší displej, více možností

  Nejnovějšími přírůstky do rodiny chytrých telefonů od společnosti Sony jsou modely Xperia 10 a Xperia 10 Plus. Jde o smartphony střední třídy, není tedy velkým překvapením, že budou lákat na příznivou cenovku. A k tomu navíc na špičkový displej.

 • MWC 2019: Čtyřlístek nosí štěstí. Platí to i u Sony?

  Tak trochu symbolicky představila společnost Sony ve španělské Barceloně čtyři smartphony. Říká se totiž, že čtyřlístky nosí štěstí. A v případě nových Xperií by to opravdu mohlo platit, neboť výbava působí alespoň na první pohled poměrně zajímavě.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru