Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Za Cyberpunk 2077 bude vracet peníze také Microsoft

Za Cyberpunk 2077 bude vracet peníze také Microsoft

Události
Cyberpunk 2077 (PC) O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Cyberpunk 2077 (PC)
1 074 Kč 1 300 Kč
908 Kč 1 099 Kč
Cyberpunk 2077 (Xbox ONE) O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Cyberpunk 2077 (Xbox ONE)
1 055 Kč 1 277 Kč
Cyberpunk 2077 (PS4) O2 TV HBO a Sport Pack na dva měsíce
Cyberpunk 2077 (PS4)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Stanislav Holý

Po společnosti Sony se k radikálnímu kroku v souvislosti s očekávanou hrou Cyberpunk 2077 odhodlala také společnost Microsoft. Majitelům televizních konzolí Xbox tak budou vraceny peníze za tuto hru.

Na Cyberpunk 2077 se snáší vlna kritiky kvůli chybám, které se ve hře objevují. Platí to především o majitelích televizních konzolí PlayStation 4 a Xbox One X, na kterých hra nevypadá vůbec dobře. Situace je natolik vážná, že se Sony již minulý týden rozhodlo Cyberpunk 2077 stáhnout ze svého obchodu. A hráčům vrátilo za digitální kopie peníze.

Ke stejnému kroku se jen o pár dní později odhodlal také americký Microsoft. Ten bude majitelům digitálních kopií vracet peníze, pokud o to požádají. Lidé, kteří si zakoupili krabicovou verzi, se pak mohou obrátit přímo na CD Projekt, konkrétně na adresu helpmerefund@cdprojectred.com. Pokud o vrácení peněz požádají a doloží důkaz o pořízení krabicové verze, budou jim peníze podle zkušeností uživatelů opravdu vráceny.

 

Chystá se aktualizace

Je nicméně nutné zdůraznit, že majitelé krabicových ani digitálních kopií, kteří se rozhodnou možnosti refundace nevyužít, rozhodně o podporu nepřijdou. Aktualizace budou vycházet i nadále, jak upozornili přímo vývojáři z CD Projektu. Ti již nyní usilovně pracují na opravě všech ohlášených chyb. Vyřešit by je měla chystaná aktualizace. Kdy ale vyjde, zatím nikdo neví.

A o čem vlastně Cyberpunk 2077 je? Žijete ve městě budoucnosti – v obrovském otevřeném světě Night City. Hrajete jako V, nájemný zločinec, který pase po jedinečném implantátu, jenž je klíčem k nesmrtelnosti. Můžete své postavě upravovat kyber výbavu, schopnosti a herní styl a zkoumat rozlehlé město, kde vaše rozhodnutí utvářejí příběh a svět kolem vás.

Tvůrci slibují, že děj bude plný zvratů. Však se také hra inspiruje knihami Williama Gibsona, filmy Blade Runner či japonským anime megafilmem Ghost in the Shell či hrou Deus Ex. Jelikož ale hra vychází hlavně z pen and paper hry Cyberpunk, kde jde vytvořit jakoukoliv postavu, tak i tato novinka vám zprostředkuje stejné možnosti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Názory ostatních Geeků (5)

ves70 VES

Kdo to sakra psal?

ves70 23. 12. 2020 12:05

vraceni penez bylo rozhodnuti cd projektu, oni rekli ze pokud vam sony nebo microsoft nevrati prachy, mate jit primo za nimatohle neni radikalni krok microsoftu, ale krok cdprojektu a microsoft se jen veze sony se tohle nelibilo, protoze lidi by mohli hru koupit, odehrat a pak vratit, tak ji radeji stahli rovnou z digitalniho prodeje, ale taky to nebylo kvuli bugum nebo snad ze by to jelo spatne, ale jen proto ze cdproject nabidl prachy zpet, ani microsoftu ani sony nevadi rozbite hry v obchode, zadne kroky proti takovym hram nikdy nedelali a pochybuju ze by nekdy zacli

Kalinator KAL
Kalinator 23. 12. 2020 15:06

@ves70: Normalne mivas treba na Steamu moznost hru vratit pokud jsi neodehral vic jak 2 hodiny a koupe neni starsi 2 tydny a GOG to ma myslim na mesic

ves70 VES
ves70 23. 12. 2020 21:35

@Kalinator: ano... a cdprojekt nabidl ze bude vracet penize i potom... a rekli ze si to maj lidi requestnout u MS a Sony a kdyz jim ti nevyhovi, ze to cdprojekt zatahne... tak sony reklo nene, radsi to stahnem uplne a vratime prachy sami... a ms reklo ze ty penize teda budou vracet, at si nedelaj spatne jmeno a nemusi lidi k vyvojari kdy v historii sony nebo ms nabidlo za neco vracet penize?

wraith1 WRA
wraith1 24. 12. 2020 14:50

@ves70: Pěkná dezinformace. Sony žádnou zkušební dobu a vracení peněz standardně nemá. Vzhledem k otřesnému stavu hry a požadavkům na vrácení peněz se rozhodli učinit výjámku a zároveň s tím tento špatný produkt stáhli z prodeje. Microsoft ji má, ale krátkou, takže rovněž učinil výjímku a možnost vrácení rozšířil.

ves70 VES
ves70 27. 12. 2020 19:01

@wraith1: ano, pises pekne dezinformacesony nema zkusebni dobu, presto cdprojekt nabidl vracet penize i na playstation i na xbox...
sony se nelibilo ze by hru nekdo mohl koupit a pak vratit, tak to stahli z obchodu uplne s tim ze stavajicim zakaznikum teda vrati prachy sami

Máš něco na srdci?

nahoru