Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

zabezpečení

 • Recenze: ESET Family Security Pack – ochrana pro celou rodinu

  autor: Petr Kirs

  Množství zařízení v našich domácnostech neustále roste. Ruku v ruce s tím je také ožehavější otázka, jak všechny tyto přístroje chránit proti hackerům a nezvaným návštěvníkům. Právě proto si v dnešní recenzi proklepneme komplexní antivirovou ochranu ESET Family Security Pack.

 • GEEK tip: Viry se nevyhýbají ani macOS. Jak stroje s nakousnutým jablkem chránit?

  autor: Karel Dvořák

  Nejen kvůli práci z domova a distanční výuce je bezpečnost počítačů stále ožehavějším tématem. Neplatí to přitom pouze pro stroje s Windows, ale také pro platformu macOS. V dnešním GEEK tipu si ukážeme, jak počítače s logem nakousnutého jablka chránit pomocí aplikace ESET Cyber ​​Security Pro.

 • Recenze: ESET Cyber ​​Security Pro – ochrana pro Mac

  autor: Karel Dvořák

  Zabezpečení počítačů se nevyplácí podceňovat. Neplatí to přitom pouze pro sestavy s operačním systémem Windows, ale také pro stroje s logem nakousnutého jablka, které jsou vybaveny platformou macOS. A právě na tu se dnes zaměříme při testu Cyber Security Pro od společnosti ESET.

 • Nejhorší hesla, která lidé používají na internetu

  autor: Karel Dvořák

  Lidé jsou nepoučitelní. Dokládají to čerstvé statistiky společnosti Splash Data, podle kterých uživatelé k zabezpečení svých internetových účtů používají stále stejně hloupá hesla jako v minulých letech. Jak má vlastně správné heslo vypadat?

 • Recenze: TP-LINK Tapo C200 – šikovný hlídač domácnosti

  autor: Petr Kirs

  Noční vidění, záznam ve Full HD rozlišení a možnost 360stupňového pohybu. To jsou hlavní přednosti, na které láká šikovný hlídač domácnosti – bezpečnostní kamera TP-LINK Tapo C200. Jaké jsou její kvality v praxi, ověříme v dnešní recenzi.

 • Recenze: EZVIZ Duo Pack C3A – jde to i bez drátů

  autor: Stanislav Holý

  Zabezpečit domácnost pomocí kamerového systému nemusí být vůbec nic složitého, pokud si tedy vyberete správný bezpečnostní set – ideálně takový, který nemá žádné kabely. A to je i případ modelu EZVIZ Duo Pack C3A.

 • Nejnebezpečnější notebook na světě se prodal za 31 milionů korun

  autor: Karel Dvořák

  V USA se tento týden dražil bez nadsázky nejnebezpečnější notebook na světě. Bylo v něm totiž předinstalováno šest počítačových virů, které se podle bezpečnostních expertů řadí k těm nejobávanějším na světě. Neznámý zájemce za něj zaplatil 1,34 milionu dolarů, tedy v přepočtu více než 31 milionů korun.

 • Zabezpečujeme domácnost svépomocí. Na co dát pozor při výběru?

  autor: Karel Dvořák

  Existuje celá řada nejrůznějších sad, s jejichž pomocí je možné zabezpečit domácnosti proti nezvaným návštěvníkům. Rozdíly v kvalitě a možnostech jednotlivých modelů jsou ale propastné. Proto se nyní společně podíváme, na co si dávat při výběru pozor.

nahoru