Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Zaklínač 3 vyjde ve vylepšené verzi. Majitelé starší verze jej získají zadarmo

Zaklínač 3 vyjde ve vylepšené verzi. Majitelé starší verze jej získají zadarmo

Události
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (PS4)_421734906
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (PS4)
721 Kč 873 Kč
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)_1796152819
Zaklínač 3: Divoký hon - Edice Hra Roku (Xbox ONE)
731 Kč 885 Kč
536 Kč 649 Kč
Hitman 3 (PS5)_2105383324
Hitman 3 (PS5)
Produkt není určen k prodeji.
autor: Petr Kirs

Před Vánocemi by se na pultech obchodů měly objevit nové televizní konzole PlayStation 5 a Xbox Series X. Potěšující je, že celá řada herních tvůrců nabídne své tituly na novou generaci konzolí jako bezplatný upgrade. Jedním z takových titulů je i Zaklínač 3: Divoký hon.

„Chystáme novou verzi hry, která bude schopna využít nejvýkonnější herní hardware, nabídne tedy řadu vizuálních a technických vylepšení, které v původní verzi nebyly. Například věrnější grafiku díky podpoře ray tracingu,“ stojí v oficiálním prohlášení tvůrců.

Zdůraznili přitom, že nová verze hry bude vydána nejen pro Xbox Series X a PlayStation 5, ale také pro PC. Všichni jedinci, kteří již titul Zaklínač 3: Divoký hon vlastní ve verzích pro Xbox One či PlayStation 4, si ji navíc budou moci zadarmo stáhnout pro novou generaci konzolí. Jako bezplatný update budou nové vychytávky vydány také pro majitele PC verze.  

Trailer ke hře Zaklínač 3: Divoký hon

 

Děj bude stejný

Samotný děj bude tedy beze změny. Můžete se těšit na ohromující fantasy svět, plný života a nepřeberného množství úkolů. Stovky míst k nekonečnému objevování, a hlavně výtečně napsaný příběh plný zásadních rozhodnutí, která ovlivní hratelnost a budoucí děj.

Opět se vrací starý známý lovec monster – Geralt z Rivie. Nyní však stojí před svým doposud nejtěžším úkolem. V obrovském a drsném světě, zmítaném válkou, musí najít Dítě Proroctví. Na své cestě navštíví mnoho rozličných měst, nebezpečných pirátských ostrovů, zrádných horských stezek, polozapomenutých jeskyní a dalších míst, o kterých není radno se zmiňovat.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ukázka ze hry Zaklínač 3: Divoký hon

 

Hitman 3 vyjde také jako bezplatný upgrade

Jako bezplatný upgrade bude nabídnuta také hra Hitman 3, která by se měla na pultech obchodů objevit 20. ledna. K dispozici bude nejen pro chystané konzole, ale také pro PlayStation 4, Xbox One, Stadii a klasické počítače, na kterých si roční exkluzivitu zaplatilo vydavatelství Epic Games.

A právě lidé, kteří si hru pořídí na starší generaci konzolí ji zároveň získají formou bezplatného upgradu na PlayStation 5 či Xbox Series X. Pokračování série o nájemném zabijákovi s čárovým kódem na zátylku vypadá podle prvního traileru velmi zajímavě. Tentokrát však přijde bez nějakých epizodických udělátek, dvojteček a jiných marketingových kejklů. Dočkáme se plnohodnotného dílu s římskou číslovkou na konci.

Trailer ke hře Hitman 3

Názory ostatních Geeků (2)

ves70 VES

The Witcher 3: Wild Hunt is coming to the next generation!

ves70 5. 9. 2020 3:10

We’re working on the next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt!Developed to take advantage of the most powerful gaming hardware, the next-gen edition of the game will feature a range of visual and technical improvements — including ray tracing, HDR and faster loading times — across the base game, both expansions, and all extra content.The next generation edition of The Witcher 3: Wild Hunt will release as a standalone purchase, as well as a free update for everyone who already owns the game.

Thomrius THO

Něco nového?

Thomrius 15. 6. 2021 7:27

Neví prosím někdo jak je to tedy s tou aktualizací? Docela se na to těším, ale nikde nic nemohu najít. Nějaké info?

Máš něco na srdci?

nahoru