Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Zaklínač i Halo. Herní fandové dostanou oficiální kuchařky

Zaklínač i Halo. Herní fandové dostanou oficiální kuchařky

Události
The Witcher: Icons, XL_302271307
The Witcher: Icons, XL
412 Kč 499 Kč
Kniha The Art of Halo: Infinite_887122014
Kniha The Art of Halo: Infinite
Produkt není určen k prodeji.
Kšiltovka The Witcher - Černý vlk_1386617443
Kšiltovka The Witcher - Černý vlk
Produkt není určen k prodeji.
Hrnek Halo: Infinite - Master Chief Forest_203854399
Hrnek Halo: Infinite - Master Chief Forest
247 Kč 299 Kč

Marně si lámete hlavu s tím, co má společného sci-fi série Halo a fantasy RPG Zaklínač? Minimálně chutě – oba tituly se totiž dočkají oficiálních kuchařek, které budou plné jídel přímo z her.

„Zahřát se můžete nad miskou voňavého guláše nebo šťavnatého pečeného ovoce ze stromů v Bílém sadu. Náročnou cestu do Velenu můžete zakončit vydatným, rustikálním jídlem v místní krčmě. Nebo si můžete vychutnat voňavou svačinku při procházce po trzích v Oxenfurtu,“ lákají na novou kuchařku autorky Anita Sarna a Karolina Krupecka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kuchařka podle Zaklínače

Netají se přitom tím, že všech osmdesát receptů se inspiruje přímo v herní sérii Zaklínač. „Ochutnejte pokrmy z blízkého i vzdáleného okolí v rozmanitém přístavním městě Novigrad. Povečeřte čerstvě ulovené ryby a svařené nápoje na ostrovech Skellige. Hodujte na bohatých pokrmech ve sluncem zalitém podnebí Toussaintu a Beauclair,“ navozují chutě herních fandů autorky, které stojí i za webem Nerds’ Kitchen.

Žádný recept ale zatím ještě nebyl zveřejněn – ani reálná ukázka jídla. Kniha, která bude k mání v tvrdé vazbě za zhruba 800 Kč, je aktuálně v zahraničí pouze v předobjednávce. Kniha by měla vyjít v anglickém jazyce letos v říjnu.

Sluší se také připomenout, že novou kuchařku obě autorky oznámili pouhých pár dní poté, co bylo oficiálně potvrzeno pokračování herního Zaklínače.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Tímto snímkem potvrdili tvůrci pokračování herního Zaklínače.

Burgery podle „Master Chefa“

Pouhý den poté, co byla prezentována kuchařka věnována Zaklínači, přispěchali s vlastní verzí tvůrci herní série Halo. V ní obhajuje svůj kuchařský um Victoria Rosenthal, která má na kontě například už i kuchařky podle titulů Street Fighet, Fallout či Destiny.

„Říká se, že armáda pochoduje podle svého břicha. Naučte se připravovat úžasné předkrmy, přepychové svačiny, dekadentní dezerty a hlavní jídla, abyste dobili i ty nejhladovější Sparťany na nejdelší mise. S podrobnými pokyny a krásnými fotografiemi vám tato kniha poskytne vše, co potřebujete, abyste se dostali od Master Chiefa po Master Chefa,“ uvedla autorka k nové kuchařce.

Podle přebalu se herní fandové mohou těšit na hamburgery, bagety, ale například i drinky. Kniha má obsahovat více než 70 receptů určených pro začátečníky i pokročilé. V předprodeji je kuchařka k mání za zhruba 900 Kč, prodej začne 16. srpna.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Halo: The Official Cookbook

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru