Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

zdraví

 • Recenze: CONNECT IT For Health Ladies – nejen pro něžnější pohlaví

  autor: Saša Ševčík

  Jak už samotný název napovídá, myška For Health Ladies od společnosti CONNECT IT cílí primárně na něžnější pohlaví. V naší recenzi si nicméně dnes ukážeme, že tento zdravotně zaměřený model dobře poslouží také jedincům s menší rukou.

 • Recenze: CONNECT IT For Health Vertical – hlavně zdravě

  autor: Saša Ševčík

  V dnešní recenzi se nebudeme zabývat novou herní klávesnicí s bleskurychlou odezvou, ani špičkovou reproduktorovou sestavou s brilantním zvukem. Přesto se podíváme na zoubek zajímavému počítačovému příslušenství – počítačové myši CONNECT IT For Health Vertical.

 • Na čištění zubů chytře. S mobilem v ruce

  autor: Karel Dvořák

  Chytré v dnešní době rozhodně nejsou pouze telefony, ale například i kartáčky. Připojit se totiž dají klidně i ke smartphonu. K čemu je to dobré v praxi si ukážeme v řádcích níže.

 • Horečky pod kontrolou. S chytrým teploměrem

  autor: Karel Dvořák

  Kdo se někdy musel starat o malé děti, moc dobře ví, jak dokáže potrápit byť jen obyčejná horečka. Právě v takových chvílích přichází na řadu chytré teploměry, se kterými nemusíte zbytečně své ratolesti trápit se studeným měřákem v podpaždí. Inteligentní modely samozřejmě využijí také dospělí.

 • Inteligentní pomocníci pro cukrovkáře a astmatiky

  autor: Saša Ševčík

  Astmatici a cukrovkáři potřebují speciální péči, a také speciální přístroje pro sledování svého stavu. Řeč je o speciálních glukometrech a oxymetrech. Také tito pomocníci mohou být inteligentní a usnadnit každodenní starosti.

 • Chytré mohou být i tlakoměry. Připojí se na WiFi

  autor: Karel Dvořák

  Tlakoměry jsou v řadě domácností již běžnou výbavou lékárniček. Jednotlivé modely se ale od sebe diametrálně liší. Zatímco základní modely zvládnou jen monitorování krevního tlaku, pokročilejší modely se dovedou klidně i připojit k WiFi. K čemu je to dobré, si ukážeme v řádcích níže.

 • Hubneme s chytrou váhou

  autor: Petr Kirs

  Chcete se dostat pořádně do formy a alespoň něco málo zhubnout? Bez pohybu to nepůjde. Vyrovnat se s nadměrnými kilogramy a mít kompletní přehled o svém aktuálním stavu i dosažených cílech pomohou chytré váhy.

nahoru