Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

zigbee

 • Kdo to zvoní? Žádná návštěva vás nepřekvapí

  autor: Petr Kirs

  Zařízení z kategorie chytré domácnosti nás stále nepřestávají překvapovat. Výrobci totiž vylepšují i přístroje, u kterých se na první pohled již nic lepšího vymyslet nedá. Příkladem jsou i chytré zvonky, na které se dnes podíváme trochu blíže.

 • Ovládání chytré domácnosti? Na jedno stisknutí i zcela bez dotyku

  autor: Saša Ševčík

  Většina prvků chytré domácnosti se ovládá pomocí chytrého telefonu. Jde to ale i elegantněji, s pomocí speciálních dálkových ovladačů, chytrých tlačítek nebo dokonce i zcela bez dotyku.

 • Na chytrou domácnost snadno a rychle. Se startovací sadou

  autor: Stanislav Holý

  Lákadlům chytré domácnosti celá řada lidí odolává kvůli obavám z instalace. Je to přitom úplně zbytečné, neboť moderní systémy zvládne spravovat i naprostý počítačový analfabet. Obzvláště to platí o startovacích sadách, které obsahují vše potřebné.

 • Řídicí jednotka – středobod chytré domácnosti

  autor: Petr Kirs

  V chytré domácnosti mohou být umístěny stovky nejrůznějších prvků – od inteligentních zásuvek, přes bezpečnostní detektory, až po automatické zavírače vody. Všechna tato čidla a senzory společně mohou komunikovat a usnadnit svému majiteli život.

 • Chytré kamery – méně starostí o naše bližní

  autor: Stanislav Holý

  Nedat žádnou šanci zlodějům si klade za svůj hlavní úkol berou chytré kamery. Některé moderní modely toho ale umí daleko více, i když se to nemusí na první pohled zdát. Hlídat mohou v naší domácnosti také teplotu či vlhkost.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Zabezpečení celé domácnosti s pomocí chytrého telefonu

  autor: Karel Dvořák

  Existuje celá řada nejrůznějších sad, s jejichž pomocí je možné zabezpečit domácnosti proti nezvaným návštěvníkům. Za pozornost přitom stojí především ty chytré, které se dají obsluhovat chytrým telefonem klidně z druhého konce planety.

 • Chytré žárovky – nalaďte tu správnou atmosféru

  autor: Petr Kirs

  Světlo dokáže s našimi emocemi doslova kouzlit. Jiné osvětlení se hodí na běžnou práci, na oslavu s přáteli, na sledování filmů a v neposlední řadě také na romantické večery ve dvou. Pomoci s tím dokážou chytré žárovky, které je možné ovládat jednoduše mobilem – a to klidně i z druhého konce planety.

 • Chytré zásuvky a spínače – ovládejte spotřebiče klidně z druhého konce planety

  autor: Petr Kirs

  Zapomenutá žehlička v zásuvce je noční můrou snad všech hospodyněk. Naštěstí v dnešní době se dají zásuvky ovládat klidně i z druhého konce planety. A není to vůbec složité, obsluhovat chytré adaptéry zvládne totiž každý

nahoru