Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Zrušený titul Tomb Raider: 10th Anniversary unikl na internet. Takhle se hraje Události
Klíčenka Tomb Raider - Lara Croft
Klíčenka Tomb Raider - Lara Croft
164 Kč 199 Kč
Kšiltovka Tomb Raider - Axe
Kšiltovka Tomb Raider - Axe
330 Kč 399 Kč
Tričko Tomb Raider - Logo (XL)
Tričko Tomb Raider - Logo (XL)
412 Kč 499 Kč

Zrušený titul Tomb Raider: 10th Anniversary unikl na internet. Takhle se hraje

autor: Saša Ševčík
V minulém týdnu unikl na internet zrušený titul Tomb Raider: 10th Anniversary, který měl podle původních plánů zazářit na kapesní konzoli Sony PlayStation Portable (PSP). Nakonec se tak nestalo, díky úniku se ale můžeme vrátit v čase.

Objevovat dávno zapomenuté tituly je stále populárnější, i když s grafikou nových her se více než dekádu staré tituly samozřejmě měřit nebudou. Herním archeologům, jak se těmto gamingovým nadšencům přezdívá, se nyní podařil opravdový majstrštyk – na světlo světa opět přivedli titul Tomb Raider: 10th Anniversary.

Gameplay z Tomb Raider: 10th Anniversary

Gameplay z Tomb Raider: 10th Anniversary

 

Kdokoliv si tak nedokončenou hru může pro PSP nyní stáhnout, například prostřednictvím tohoto odkazu. YouTube zároveň začala zaplňovat gameplay videa, kde si jeden ze zapomenutých pokladů této série můžete prohlédnout.

Hratelná alfa verze je samozřejmě značně osekaná, přesto umožňuje hned několik různých činností – například skákání, lezení či plavání. Na nepřátele a poutavé dialogy můžete nicméně zapomenout. Děj se odehrává v Řecku, Peru a Croft Manor.

Původně měla hra Tomb Raider: 10th Anniversary vyjít už před ledy, ale v roce 2006 byl její vývoj zrušen, protože studio Core Design přestalo na této herní značce pracovat. Místo toho se na nadcházejících titulech Tomb Raider: Anniversary a Tomb Raider: Legend podepsalo pero studia Crystal Dynamics.

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

nahoru