Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

zvuk

 • Šetřit, nebo připlatit? Souboj čtyř herních headsetů [GEEK testuje]

  Jak vám to hraje? GEEK GreenT se tentokrát vydal do světa herních headsetů, aby prozkoumal, jaká sluchátka získají jeho doporučení. V úvahu přitom bere i poslech hudby. Sluchátka nasadit, startujeme!

 • Recenze: Razer Seiren V2 Pro – zrozen pro streamování

  Jak důležitý je při streamování a vytváření videí nejen na YouTube zvuk, si ukážeme v dnešní recenzi. Společně totiž v této recenzi důkladně proklepneme stolní mikrofon Razer Seiren V2 Pro, který cílí na náročnější uživatele.

 • Recenze: SPC Gear VIRO – kvalitní zvuk a pohodlí

  Není žádným tajemstvím, že kvalita zvukové reprodukce se velkou měrou podílí na tom, jaký bude celkový prožitek ze hry či filmu. Právě proto se dnes společně podíváme, co nabízí jedny z nejoblíbenějších sluchátek současnosti – SPC Gear Viro.

 • Recenze: 1More Triple Driver – vytříbený zvuk

  Pecková sluchátka Triple Driver od společnosti 1More se chlubí Hi-Res zvukem a THX certifikací. Jak již samotný název napovídá, v každém sluchátku je trojice měničů slibující vytříbený zvukový zážitek. Právě tomuto kousku jsme se podívali detailně na zoubek.

 • Recenze: BUXTON BHP 10 000 HR – pro hudební fajnšmekry

  Vysloveně na hudební fajnšmekry cílí nová sluchátka BUXTON BHP 10 000 HR, která jsou na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Podle technických parametrů by tento model měl potěšit i náročné uživatele. Jaká bude ale realita? to zjistíme v dnešní recenzi.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Yenkee YMC 1030 STREAMER – zrozen pro hráče

  Jako ideální model pro youtubery a další streamery označuje společnost Yenkee mikrofon YMC 1030 STREAMER. Cena tohoto kousku je opravdu lákavá a v balení nechybí nic, co je v praxi skutečně potřeba. Právě proto jsme se rozhodli podívat tomuto mikrofonu detailně na zoubek.

 • Teac PM HP-11: jak hrají sluchátka s prostorovým zvukem?

  Pokud i vy pracujete, studujete nebo pouze relaxujete v poněkud rušnějším prostředí, jistě také milujete ten pocit, kdy si nasadíte sluchátka a nemusíte se nechat omezovat okolním ruchem. Ani v těchto případech se však nemusíte nechat okrást o všechny klady prostorového zvuku, váš klid vám zajistí sluchátka Teac PM HP-11, a to včetně prostorového zvuku.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru