Hisense Hisense

O společnosti Hisense

Historie společnosti Hisense sahá až do roku 1969, kdy byla v malé továrně v městě Qingdao zahájena výroba rozhlasových přijímačů. Z původně malé továrny následně vyrostl dnes již celosvětově známý výrobce plochých televizorů, spotřební elektroniky, domácích spotřebičů, klimatizací, mobilních komunikačních zařízení a dalších odvětví výzkumu a vývoje v oblasti elektroniky.

Dnes Hisense zaměstnává více než 75 000 pracovníků téměř po celé planetě. Na trhu plochých televizorů v Číně je nepřetržitě jedničkou již takřka 14 let, dvojkou pak na trhu chladniček a čtyřkou na trhu klimatizací. Je jediným držitelem ocenění kvality na čínském trhu, který toto hodnocení získal již dvakrát.

Objemem prodeje, kvalitou a oblíbeností značky je Hisense třetím největším výrobcem plochých SMART televizorů na světě. Tomu napomáhá 17 zámořských obchodních společností, 4 výrobní závody a 7 výzkumných center pokrývajících více než 130 zemí světa.

V rámci Evropy je pak významné umístění R&D centra (výzkum a vývoj) v Düsseldorfu i otevření české továrny  na výrobu televizorů v Plzni.

V České republice je společnost Hisense zastoupena velmi krátce, teprve od roku 2015, kdy byla otevřena továrna na výrobu plochých televizorů v Plzni s kapacitou cca 600 tis. ks TV za rok. Výrobky Hisense na českém a slovenském trhu nabízí české zastoupení teprve od dubna 2016, přičemž hlavní produktové kategorie jsou televizory ve velikostech uhlopříčky od 32" až do 75" vybavené zejména nejnovější technologií 4K Ultra HD a všemi typy tunerů, včetně nejnovějších norem DVB-S2 i DVB-T2 (H.265 HEVC) s certifikátem ČRA - OVĚŘENO.

Součástí distribuce je i sortiment velké bílé techniky, kde naleznete kompletní škálu chladniček od nejmenších pultových až po ty největší americké, které se v krátké době staly nejprodávanějšími ve své kategorii na českém trhu. Tuto nabídku doplňuje sortiment praček.

V rámci svých celosvětových marketingových aktivit se Hisense stal významným podporovatelem špičkových sportovních aktivit, jmenovitě pak podporou americké automobilové série NASCAR Xfinity Series Race, RedBull Racing Teamu F1, fotbalového klubu Schalke 04, tenisového turnaje Australian Open a v neposlední řadě i ME v kopané 2016 ve Francii.

Letos se značka Hisense stala oficiálním sponzorem Mistrovství světa v kopané FIFA 2018 v Rusku. Generální sekretářka FIFA Fatma Samourová řekla: „Organizace FIFA je potěšena, že může přivítat společnost Hisense jako oficiálního sponzora Mistrovství světa FIFA 2018 v Rusku. Těšíme se na vzájemnou spolupráci na propagaci soutěže, a to zejména v Číně, kde je tato společnost jedničkou na trhu spotřební elektroniky a kde v současné době fotbal získává na stálé větší oblibě.“

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hisense Czech s.r.o.

Website: www.hisense.czFacebook: www.facebook.com/hisenseczsk/

Další produkty Hisense

Be a gamer Be a gamer