HP X120 1G SFP LC SX Rfrbd Transceiver  JD118B

prodloužená záruka
Náš kód: 157678     *157678*
doživotní
záruka
  • HP X120 1G SFP LC SX Rfrbd Transceiver
7 862 Kč 9 512 Kč
7 862 Kč bez DPH 9 512 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?

Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode vlákno; kompatibilita se switch přístroji HP 3100, HP MSR20, HP MSR20-1x, HP MSR30, HP 6600, HP 8800, HP MSR50, HP 9500, HP 3600, HP 3600, HP 3610, HP 5120, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4500, HP 4800G, HP 5500, HP 5500G, HP WX3000, HP 1910, HP 5810-48G, HP WX5000, HP 4200G, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 12500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

HP X120 1G SFP LC SX Rfrbd Transceiver HP X120 1G SFP LC SX Rfrbd Transceiver
7 862 Kč 9 512 Kč

Popis produktu

Společnost HP patří mezi přední výrobce serverových stanic a další serverové techniky. Ke svým výrobkům vydává i celou řadu nejrůznějšího příslušenství, které umožní použití funkcí přístroje naplno podle vašich představ.

Jedním takovým výrobkem je i tento transceiver, který umožňuje přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode vlákno.

Výrobek je kompatibilní se switch přístroji HP 3100, HP MSR20, HP MSR20-1x, HP MSR30, HP 6600, HP 8800, HP MSR50, HP 9500, HP 3600, HP 3600, HP 3610, HP 5120, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4500, HP 4800G, HP 5500, HP 5500G, HP WX3000, HP 1910, HP 5810-48G, HP WX5000, HP 4200G, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 12500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: HP

Kód výrobce: JD118B

V nabídce od: 15. 8. 2014

Záruka: doživotní (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !