Dobývejte nové světy s notebooky ASUS a procesory Intel

Produktové tipy 1. 11. 2018 2 komentáře
K nabušeným noťasům ASUS ROG s výkonnými procesory Intel i5 a i7 dostanete zdarma hned 5 vychytaných her v hodnotě přes 5 000 Kč. Stačí si jen vybrat z široké nabídky.

Ať už stavíte jak o život ve Fortnite, číháte v keříčku v PUBG nebo rozdáváte headshoty v Call of Duty: Black Ops 4, žádný z palety herních notebooků ASUS řady ROG vás nenechá ve štychu. Všechny totiž sdílí neuvěřitelnou sílu procesorů Intel i5 a i7, které se, na rozdíl od vás, v žáru akce ani nezapotí.

Pokud se nyní rozhodnete pro jeden z vybraných notebooků ASUS ROG, dostanete zdarma 5 herních titulů v hodnotě přes 5 000 Kč. Akce trvá do 31. ledna 2019, takže do nového roku vykročíte s tou správnou GEEKovskou výzbrojí.

Jak to funguje?

  1. Vyberete si z nabídky herní notebook

  2. Obdržíte unikátní klíč, který můžete uplatnit do 28. 2. 2019

  3. Klíč zadáte na speciální stránce

  4. Hry jsou vaše, můžete začít stahovat a hrát!

To chci

Co budete hrát?

Final Fantasy XV: Windows Edition

Jedna z nejstarších dobrodružných sérií s viditelným japonským rukopisem přichází na počítače v té nejlepší formě. Ultra HD rozlišení, HDR 10 a podpora modifikací dělá z Final Fantasy XV: Windows Edition ultimátní verzi kritiky i hráči oceňovaného JRPG.

Dirt 4

Moderní nástupce legendární rallye série Colin McRae od Codemasters si bere to nejlepší z předešlých her ze série Dirt a přidává také něco z realistické DNA svého serióznějšího sourozence Dirt Rally. Pokud rádi berete zatáčky dveřmi napřed, budete tu jako doma.

Stable Orbit

Postavte a spravujte vlastní vesmírnou stanici na orbitální dráze naší modré planety a vyzkoušejte si, jak těžké je přežívat ve vesmíru, kde i porouchaná vesmírná toaleta může být důvodem předčasného návratu na Zem. Zkrátka komplexní simulátor pro přemýšlívé hlavy!

Killing Floor 2

Jedna z nejhranějších zombie her sice letos oslavila dva roky šťastného masakrování nemrtvých, ale stále má co nabídnout díky péči autorů a nepřetržitým aktualizacím. Vedle kooperačního režimu pro 6 hráčů je tu i mód, kde se stanete zombíky i vy.

Dreadnought

Úspěšný koncept známý z World of Tanks se přesouvá do vesmíru, kde se proti sobě stojí olbřímí vesmírné koráby s lasery, fotonovými kanóny, torpédy a prostě vším, co nám kdy bralo dech ve Star Treku. Hra je dostupná zdarma a v balíčku od Intelu dostanete herní obsah v hodnotě 60 euro.

Dobývejte nové světy s notebooky ASUS ROG

To chci

Diskuze k novince (1)

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

skačan SKA

Problém s použitím klíče

skačan18. 11. 2018 13:03

Po zadání kódu, který jsem dostal do mailu asi po týdnu, se objevila hláška: "Outside the Redemption Period for this Master Key". Prosím pomoc :)