Příslušenství pro kabely HP

kód: 157700
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver
4 806 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode a až 10km na single mode provedení; kompatibilita se switch přístroji HP 2810, HP 2510, HP 4200, HP 2610, HP 2910, HP 2520, HP 2615-8, HP 2915-8G-PoE, HP 1910, HP 1905, HP 2620, HP 8200, HP 3500, HP 6600, HP 5400, HP 6200-24G-mGBIC.
kód: 157676
HP X121 1G SFP LC SX
2 156 Kč
Porovnat dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode vlákno; kompatibilita se switch přístroji HP 2810, HP 2510, HP 4200, HP 2610, HP 2910, HP 2520, HP 2615-8-PoE, HP 2915-8G-PoE, HP 1910, HP 1905, HP 2620, HP 8200, HP 3500, HP 6600, HP 5400, HP 6200-24G-mGBIC.
kód: 157678
HP X120 1G SFP LC SX Rfrbd Transceiver
4 624 Kč
Porovnat dodání do Vánoc na objednání Měsíčně
od 0 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode vlákno; kompatibilita se switch přístroji HP 3100, HP MSR20, HP MSR20-1x, HP MSR30, HP 6600, HP 8800, HP MSR50, HP 9500, HP 3600, HP 3600, HP 3610, HP 5120, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4500, HP 4800G, HP 5500, HP 5500G, HP WX3000, HP 1910, HP 5810-48G, HP WX5000, HP 4200G, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 12500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500.
kód: 157683
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver
17 559 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m, u polovičního duplexu je vzdálenost 10km; kompatibilita se switch přístroji HP 3100, HP MSR20, HP MSR20-1x, HP MSR30, HP 6600, HP 8800, HP MSR50, HP 9500, HP 3600, HP 3600, HP 3610, HP 5120, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4500, HP 4800G, HP 5500, HP 5500G, HP WX3000, HP 1910, HP 4210, HP 5810-48G, HP 4210G, HP 1905, HP 1900-8G, HP WX5000, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 12500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500.
kód: 157708
HP X130 10G SFP+ LC LR
90 026 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 10000Mbps; kompatibilita se switch přístroji HP 9500, HP 5120, HP 5500, HP 5500, HP 4800G, HP 4500G, HP 5810-48G, HP 4210G, HP 4510G, HP 10500, HP 5830, HP 7500, HP 5800, HP 5820, HP 5830, HP 12500.

Máme pro Vás

Zobrazit
Hlavička