Kabely pro počítačovou síť Ubiquiti

kód: 238741
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 3m
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
660 Kč 799 Kč
varianty
Porovnat skladem
2 kusy
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 3 m.
kód: 238739
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 1m
412 Kč 499 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 1 m.
kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku) -8%
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 502 Kč 1 817 Kč 1 382 Kč 1 672 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 220383
Ubiquiti Fiber Cable 300 optický kabel, 90m, SingleMode, 6xLC na každé straně  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti Fiber Cable 300 optický kabel, 90m, SingleMode, 6xLC na každé straně
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 782 Kč 3 366 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 90 m.
kód: 238740
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti UniFi Direct Attach Copper Cable, 10Gbps, 2m
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
520 Kč 629 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
SFP+ kabel Ubiquiti UniFi, rychlost 10 Gb/s, konektor 2x SFP+, délka 2 m.
kód: 220382
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
2 042 Kč 2 470 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 60 m.

Kabely pro počítačovou síť

 Kabely pro počítačovou síť dělíme na kabely bez konektorů, kabely s konektory, pigtail a samozřejmě nezapomeneme ani na samotné konektory, krytky a kleště.

 Kabely bez konektorů máme možnost zakoupit v několika barevných variantách i délkách. Tyto kabely pro počítačovou síť můžeme pořídit od firem Digitus a PremiumCord.

 Kabely s konektory pro počítačovou síť máme možnost zakoupit od renomovaných značek AQ, Solarix, TP-LINK a HP.

 Pigtail je prodlužovací WLAN kabel, který nabízí výrobci TP-LINK. Zakoupit tento kabel pro počítačovou síť můžeme s konektory Pigtail, RSMA a SMA, v několika délkách.

 Konektory, krytky a kleště máme možnost pořídit od firmy PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit