Kabely s konektory pro počítačovou síť Ubiquiti

kód: 220381
Ubiquiti Fiber Cable 100 optický kabel, 30m, SingleMode, 6xLC na každé straně -12%
1 502 Kč 1 817 Kč 1 322 Kč 1 599 Kč
Porovnat dodání do 2 dnů
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně.
kód: 220382
Ubiquiti Fiber Cable 200 optický kabel, 60m, SingleMode, 6xLC na každé straně -6%
2 052 Kč 2 482 Kč 1 922 Kč 2 325 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 60 m.
kód: 220383
Ubiquiti Fiber Cable 300 optický kabel, 90m, SingleMode, 6xLC na každé straně -3%
2 802 Kč 3 390 Kč 2 722 Kč 3 293 Kč
Optický kabel, typ: single režim, 6 x LC konektory na každé straně, délka 90 m.

Kabely s konektory pro počítačovou síť

Nemáte doma krimpovací kleště, nebo si netroufáte na nasazování konektorů na kabely? Nevadí, v našem sortimentu najdete přímo kabely s konektory pro počítačovou síť, které stačí jen zapojit. Na výběr je velké množství různých délek až po stovky metrů, takže si snadno vyberete veškeré kabely s konektory pro počítačovou síť, kterou zrovna budujete, ať už je její rozloha jakákoliv. Kromě standardních konektorů RJ-45, mají některé kabely i USB, SMA, SFP+, RSMA a další typy. Vyberte si například od firem AQ, Digitus či PremiumCord.

Máme pro Vás

Zobrazit