Kabely Digitus

kód: 196006
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 15m
68 Kč 82 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 15 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195999
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 10m
54 Kč 65 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195991
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 5m
43 Kč 52 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196007
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 20m
97 Kč 117 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 20 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 134282
Digitus Premium USB kabel prodlužovací A-A, 2xstíněný 5m, černý
81 Kč 98 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Značkový dvakrát stíněný USB 2.0 kabel, prodlužovací provedení se zakončením USB A, vhodné pro vzdálenější připojení některých periferií (klávesnice, myš, externí TV tuner…), délka 5 metrů.
kód: 195977
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 2m
33 Kč 40 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 120647
Digitus VGA Rozbočovací kabel, D-Sub15 - 2x D-Sub15
140 Kč 169 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Praktický rozbočovač, vhodný pokud potřebujete připojit dva přístroje k jednomu D-Sub rozhraní, konektory: 2x D-Sub 15pin samice a 1x D-Sub 15pin samec, pozlacené konektory pro lepší přenos dat, dvojité stínění, délka 0,2m.
kód: 195984
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 3m
37 Kč 45 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195997
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 7m
49 Kč 59 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 7 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196010
Digitus kabel drát, UTP, CAT 5e, AWG 24/7, PVC, 100m, box  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Digitus kabel drát, UTP, CAT 5e, AWG 24/7, PVC, 100m, box
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
614 Kč 743 Kč
varianty
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní nestíněný kabel drát Digitus, délka 100 metrů, průřez AWG 24/7, vnější plášť z PVC, 8 vodičů stočených ve 4 párech, průměr kabelu 5,1mm ± 0,2mm.
kód: 195971
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 1m
31 Kč 38 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195981
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 2m
33 Kč 40 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195986
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 3m
36 Kč 44 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195988
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 3m
37 Kč 45 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196008
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 30m
138 Kč 167 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 30 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195973
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 1m
31 Kč 38 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195993
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 5m
42 Kč 51 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196004
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 10m
65 Kč 79 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195979
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 2m
32 Kč 39 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196000
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 10m
65 Kč 79 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196001
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, černý, 10m
65 Kč 79 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, černá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 208744
Digitus Patch Cable, UTP, CAT 5e, žlutý, 0,5m
27 Kč 33 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Značkový síťový kabel Cat-5e, zakončení 2x RJ-45 konektor, přímé propojení, 4x 2 měděné žíly, délka 0,5m.
kód: 195974
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 1m
31 Kč 38 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195976
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 1m
32 Kč 39 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 1m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195983
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý, 2m
33 Kč 40 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, žlutá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195995
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 5m
47 Kč 57 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 228778
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, Duplex, 10m
346 Kč 419 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení multimode s konektory LC/LC, třída vlákna OM4, průměr vlákna 50/125µm, duplex, délka 10 m, průměr kabelu 3 mm fialové barvy.
kód: 195975
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 1m
31 Kč 38 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195982
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 2m
36 Kč 44 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195980
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 2m
36 Kč 44 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195985
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 3m
37 Kč 45 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195989
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, bílý, 3m
41 Kč 50 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, bílá barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195990
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý, 3m
41 Kč 50 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, žlutá barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195992
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 5m
47 Kč 57 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 196003
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 10m
65 Kč 79 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 228779
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
305 Kč 369 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/LC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 195970
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 0,5m
30 Kč 36 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 0,5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 194532
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý 1m
33 Kč 40 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní kabel Digitus Ecoline- Patch Cable. Stínění UTP. Kategorie CAT 5e. Konstrukce kabelu: 4 x 2 AWG 26/7, kroucená dvoulinka. žlutý 1m.
kód: 195978
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 2m
36 Kč 44 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 2 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195996
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý, 5m
47 Kč 57 Kč
variant
Porovnat skladem
4 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, žlutá barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 80653
Digitus Patch plochý, UTP, CAT 5e, AWG 30/7, bílý 3m
58 Kč 70 Kč
varianty
Porovnat skladem
1 kus
Značkový síťový plochý kabel Cat-5e, zakončení 2x RJ-45 konektor, přímé propojení, bílá barva, délka 3m.
kód: 196005
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, žlutý, 10m
65 Kč 79 Kč
variant
Porovnat skladem
1 kus
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, žlutá barva, délka 10 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 222534
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
202 Kč 244 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM3, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 222535
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 2m
232 Kč 281 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 2m, průměr kabelu 3 mm.
kód: 195969
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, šedý, 0,25m
30 Kč 36 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, šedá barva, délka 0,25 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195972
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, modrý, 1m
31 Kč 38 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, modrá barva, délka 1 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195987
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 3m
37 Kč 45 Kč
variant
Porovnat skladem
3 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 3 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195994
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, červený, 5m
47 Kč 57 Kč
variant
Porovnat skladem
5 a více kusů
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, červená barva, délka 5 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 195998
Digitus Ecoline Patch Cable, UTP, CAT 5e, AWG 26/7, zelený, 7m
53 Kč 64 Kč
variant
Porovnat skladem
2 kusy
Kvalitní nestíněný propojovací kabel Digitus Ecoline Patch, UTP, CAT 5e, AWG 26/7 z nové série, ochrana proti zlomení zástrčky, 2x RJ45 konektor, CAT 5e, modrá zakončení, zelená barva, délka 7 m, konstrukce 4 x 2 AWG 26/7.
kód: 237760
Digitus redukce ATX zdroje 24 male-20pin female, 8pin male-4pin female
104 Kč 126 Kč
Porovnat skladem
4 kusy
Digitus redukce ATX zdroje, která redukuje 20pin Female na 24pin Male na některé základní desky, které mají toto zapojení. Součástí balení je také redukce 4pin Female na 8pin Male.
kód: 228780
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Singlemode 09/125 µ, Duplex, 3m
239 Kč 289 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Digitus Fiber Optic Patch Cord je optický síťový kabel v provedení singlemode s konektory LC/SC, průměr vlákna 9/125µm, duplex, délka 3 m, průměr kabelu 3 mm žluté barvy.
kód: 80654
Digitus Patch plochý, UTP, CAT 5e, AWG 30/7, bílý 5m
72 Kč 87 Kč
varianty
Porovnat dodání do 2 dnů
Značkový síťový plochý kabel Cat-5e, zakončení 2x RJ-45 konektor, přímé propojení, bílá barva, délka 5m.
kód: 196011
Digitus kabel drát, UTP, CAT 5e, AWG 24/7, PVC, 305m, box  + Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
Digitus kabel drát, UTP, CAT 5e, AWG 24/7, PVC, 305m, box
Voucher až na 3 měsíce HBO GO jako dárek (max 1 ks na objednávku)
1 750 Kč 2 118 Kč
varianty
Kvalitní nestíněný kabel drát Digitus, délka 305 metrů, průřez AWG 24/7, vnější plášť z PVC, 8 vodičů stočených ve 4 párech, průměr kabelu 5,1mm ± 0,2mm.
kód: 222536
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM4, Duplex, 5m
341 Kč 413 Kč
Porovnat na objednání
Duplexní kabel, LSOH provedení, LC/LC, Multimode, průměr vlákna 50/125 µ, OM4, Duplex, délka 5m, průměr kabelu 3 mm.

Kabely

Naše domácnosti jsou plné různých typů kabelů, bez nichž bychom si však neužili komfortu, zábavy ani pracovních možností. Každý typ elektroniky vyžaduje trochu jiný model nebo variantu kabelu, čemuž plně vyhovuje nabídka zboží značkových firem.

Kabelymobilům a tabletům spolehlivě seženeme u firmy HD, PremiumCord nebo Lenovo, které nabízejí výrobky v podobě adaptérů, kabely s koncovkami USB nebo množství propojovacích kabelů o různých délkách a rozhraní. Kabely Belkin a Audioquest využijete pro používání televize a rozšíření možností sledování filmů či kvalitnějšího zvuku. Rozhodně se neobejdete bez produktů UTP, vyvíjejících kabely, které propojují počítačrozbočovačem nebo síťová zařízení všech variant. Zvláště ženy ocení praktické klipy a soupravy na svázání pohozených kabelů, které nevzhledně působí a motají se pod nohama. Firma Akasa i CONNECT IT přinášejí řešení, díky nimž budete mít uklizeno za každých okolností!

Máme pro Vás

Zobrazit