Apple iPhone Xr, 128GB, Black Apple TV+ na rok zdarma
Apple iPhone Xr, 128GB, Black
19 826 Kč 23 990 Kč 13 215 Kč 15 990 Kč

Kupte nové zařízení Apple a získejte Apple TV+ na rok zdarma

Produktové tipy 18. 11. 2019

Při nákupu vyhovujícího zařízení Apple teď získáte Apple TV+ s původními pořady od nejvýraznějších osobností televize a filmu na celý rok zdarma. Svoje jednoroční předplatné najdete připravené v aplikaci Apple TV.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak si Apple TV+ na jeden rok zdarma aktivovat?

  1. Po zapnutí nového iPhonu, iPadu, iPodu touch, Apple TV nebo Macu se přihlaste pomocí svého Apple ID.
  2. Spusťte aplikaci Apple TV. Je důležité používat v novém zařízení vždycky nejnovější verzi iOS, iPadOS, tvOS nebo macOS.
  3. Nabídka by se měla zobrazit hned po spuštění aplikace. Pokud ji nevidíte, na panelu „Na co se dívat“ jeďte dolů, dokud ji nenajdete.
  4. Klepněte na text nabídky. Může se zobrazit výzva k zadání hesla k Apple ID, potvrzení fakturačních údajů nebo přidání platební metody.

Nejčastější otázky  

  • Ke kterým zařízením dostanu Apple TV+ na jeden rok zdarma?

K libovolnému novému iPhonu, iPadu, iPodu touch, Apple TV nebo Macu, který podporuje poslední verzi iOS, iPadOS, tvOS nebo macOS za předpokladu, že zařízení kupujete až po 10. září 2019. 

  • Kde se můžu na Apple TV+ dívat?

Apple TV+ běží v aplikaci Apple TV na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Apple TV a Macu i na vybraných chytrých televizích a streamovacích zařízeních. Nebo se můžete dívat na webu tv.apple.com

  • Co nabídka Apple TV+ zahrnuje?

V Apple TV+ můžete sledovat veškeré původní seriály a filmy, které teď mají premiéru v Apple TV. Bez reklam a kdykoli chcete. Seriály a filmy můžete dokonce stahovat do iPhonu, iPadu, iPodu touch nebo Macu a sledovat je offline. V rámci Rodinného sdílení iCloudu zahrnuje předplatné na Apple TV+ přístup pro vás a až pět dalších členů rodiny.

Další podmínky

Jen jedna nabídka na rodinu. V rámci Rodinného sdílení ale můžete Apple TV+ jeden rok zdarma sdílet až s pěti dalšími členy rodiny.  

Nabídku je potřeba aktivovat v aplikaci Apple TV do tří měsíců od počátečního nastavení nového zařízení. Aby se nabídka zobrazila, je třeba se přihlásit k novému zařízení pomocí Apple ID.

Při aktivaci nabídky se zavazujete k placení předplatného ve výši 139 Kč měsíčně po uplynutí jednoročního bezplatného zkušebního období. Tarif se automaticky obnovuje, dokud ho nezrušíte. Předplatné však můžete v Nastavení zrušit kdykoli – nejpozději den před nejbližším datem obnovení. Když službu vypovíte před uplynutím jednoročního bezplatného zkušebního období, ztratíte přístup k Apple TV+ i nárok na využití zbývají části bezplatného zkušebního období. Opětovná aktivace zkušebního období pak už není možná.

kód: 244856
Apple iPhone Xr, 128GB, Black Apple TV+ na rok zdarma -33%
Apple iPhone Xr, 128GB, Black
Apple TV+ na rok zdarma
19 826 Kč 23 990 Kč 13 215 Kč 15 990 Kč
variant
Luxusní iPhone řady X s velkým displejem Liquid Retina HD, vysokým výkonem, umělou inteligencí a kvalitním fotoaparátem. 6,1" IPS displej s širokým barevným gamutem a technologií TrueTone, rozlišení 1792 × 828 bodů; 6jádrový čip A12 Bionic; 128 GB interní paměti; 12MP fotoaparát s AI, clonou ƒ/1,8 a optickou stabilizací; přední 7MP kamera TrueDepth s vylepšeným Face ID; LTE. Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ac, GPS/ Glonass/ Galileo/ QZSS, rozhraní Lightning, odolnost proti vodě a prachu IP67, podpora bezdrátového nabíjení Qi, operační systém iOS 12.
Be a gamer Be a gamer