Prodlouženo! Léto s Canonem vám vrátí až 5500 Kč a přihodí 100 GB na úložišti zdarma

Produktové tipy 48 % hodnotili 4 uživatelé 25. 7. 2017

Vydařená akce Canonu vám umožní ušetřit na nákupu fotografického vybavení a ještě zdarma získat přístup ke službě Canon Irista. Podívejte, co vám tato platforma nabídne.

Přemýšleli jste nad novým fotografickým vybavením? Ať jde o zrcadlovku, kompakt, objektiv, kameru či příslušenství – teď je ten správný čas. Canon vám z nákupu každého produktu vrátí část vašich peněz zpět. Jako bonus navíc přidá 100 GB prostoru na Canon Irista, což je cloudová platforma, která vám umožní pracovat s vašimi fotografiemi ze všech zařízení. Můžete do ní dokonce uploadovat fotografie přímo z vašeho fotoaparátu, ať už nikdy nepřijdete o svoje vzpomínky kvůli hardwarovému poškození.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jak na to?

  • Pořiďte si v období od  17. 5. do 29. 8. 2017 jeden z níže uvedených produktů a nejpozději do 31. 8. 2017 jej na tento stránce zaregistrujte.
  • Do 24 hodin od registrace obrdžíte potvrzovací e-mail. Pokud se tak nestane, obraťte se na telefonickou podporu na čísle 296 335 619.
  • Do 28 dnů od registrace vám bude na účet připsána částka cashbacku a do e-mailové schránky obdržíte voucher na službu Irista.
  • Letní cashback nelze kombinovat s ostatními probíhajícími akcemi Canon.

Na jaké produkty a v jaké výši lze cashback uplatnit?

Diskuze k novince

Máte otázky k k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !