Máme čich na pořádné dárky, vzkazují GEEKové z CZC.cz ve vánoční kampani

10. 11. 2016 – Prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz spustil vánoční komunikaci, která se opírá o jednu z nejdůležitějších schopností GEEKů – vybrat tu nejlepší elektroniku a IT vybavení pod stromeček. Tu v kampani symbolizuje nadstandardně vyvinutý smyslový orgán – čich. Každý den až do 23. 12. 2016 navíc mohou zákazníci CZC.cz vyhrát proplacení svého nákupu. Stačí si jen co nejpřesněji tipnout, za kolik lidé v daný den nakoupí.

Ve vánoční kampani vystupují opět pouze zaměstnanci CZC.cz, kteří se tentokrát ocitají ve skladu plném vánočních dárků, kde se orientují podle svého vytříbeného čichu. Jejich úkol je přitom prostý – vyčmuchat pro své zákazníky ty nejlepší vánoční dárky. Pokud si totiž nevíte rady s výběrem IT a elektroniky, jsou jako specialisté na tento segment připraveni vám pomoct. Ozvat se jim můžete třeba na Facebooku CZC.cz nebo na e-mailu geekporadi@czc.cz.

Na podporu kampaně vzniklo několik 20vteřinových reklamních spotů, které běží na stanicích Prima Group, TV Barrandov a TV Óčko. O pozornost diváků se budou zaměstnanci hlásit také na YouTube, kde poběží navíc 5vteřinový bumper a „making of video“ z natáčení. To zabralo 3 dny a kromě marketingového týmu a zaměstnanců z dalších oddělení CZC.cz se na něm stejně jako na konceptu celé kampaně podílela agentura Digital Brain a audiovizuální produkce ForLeaf. Svůj hlas CZC.cz ve voiceoveru opět propůjčil herec Matouš Ruml.

Kampaň bude vedle televize a YouTube promována také na sociálních sítích Facebook a Instagram, prostřednictvím displejové reklamy, v éteru Rádia Impuls a v několika tištěných médiích. Hlavním benefitem kampaně je možnost vyhrát každý den proplacení svého nákupu až do výše 40 000 Kč. Nakupovat přitom zákazníci mohou vcelku bez starostí – nerozbalené zboží zakoupené od 1. 11. do 23. 12. 2016 je možné na CZC.cz bezplatně vrátit do 14. ledna 2017.

Objednané dárky si mají možnost zdarma vyzvednout třeba cestou z práce nebo ze školy téměř na 70 pobočkách CZC.cz po celé ČR. V Praze jim navíc prodejce při objednání do 14:30 doručí zboží se skladovou dostupností ještě v ten den. Podrobnější informace o všech benefitech a přehled doporučených produktů z nejrůznějších kategorií naleznou na webu vanoce.czc.cz, kam směřuje také veškerá kampaňová komunikace.

Akční nabídka Akční nabídka