Masterlan optická spojka LC-LC, UPC, Multimode OM4, Quad

Náš kód: 250193 *250193*
prodloužená záruka
5 let
záruka
Momentálně nedostupné
97 Kč 117 Kč
12 bodů do CZC.Klubu

Optická spojka, konektory LC, UPC, MM OM4, quad.

Další v kategorii

Výrobce: Masterlan
Kód výrobce: LC/LC-QMM-UPC
Náš kód: 250193

Rychlá navigace

Popis produktu

Masterlan optická spojka

Masterlan optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, multimode OM4. Slouží pro propojení např. dvou optických patch kabelů.

Je kompatibilní s OM2/3. Průměr jádra je 50/125 (OM4).

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Další informace

Výrobce: Masterlan

Kód výrobce: LC/LC-QMM-UPC

V nabídce od: 1. 12. 2018

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Nakup gaming a získej až 2 000 Kč na sety LEGO Nakup gaming a získej až 2 000 Kč na sety LEGO