Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex  SC/SC-SSM-UPC

prodloužená záruka
Náš kód: 250180     *250180*
5 let
záruka

Popis produktu

Masterlan optická spojka

Masterlan optická spojka simplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch kabelů.

Průměr jádra je 9/125.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Další informace

Výrobce: Masterlan

Kód výrobce: SC/SC-SSM-UPC

V nabídce od: 1. 12. 2018

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !